Connect with us

Oyun

Marvel’s Midnight Suns’ın çıkış tarihi belirlendi

Yılın çok konuşulan oyunlarından biri olan Marvel’s Midnight Suns Ekim ayında geliyor

Marvel's Midnight Suns'ın çıkış tarihi belirlendi

Dün gece gerçekleştirilen Summer Game Fest etkinliğinde yılın en çok beklenen oyunlarından biri olan Marvel’s Midnight Suns için net çıkış tarihi verildi. Yayıncı şirket 2K Studios, Marvel’s Midnight Suns’ın 7 Ekim 2022 tarihinde Xbox One, Xbox Series S-X, PS4, PS5 ve PC platformlarına çıkış yapacağını açıkladı. Firaxis Games tarafından geliştirilen Marvel’s Midnight Suns’ın Switch versiyonu daha sonraki bir tarihte gelecek.

İlk olarak 2021 yılının Ağustos ayında çıkması planlanan Marvel’s Midnight Suns geçtiğimiz aylarda erteleme almıştı. Oyunun tamamen cilalanması için geliştirici ekibin daha çok zamana ihtiyacı olduğunu belirten Jake Solomon Marvel’s Midnight Suns’ın ne zaman piyasaya sürüleceğine dair kesin bilgi vermemişti.

Firaxis Games için beklenti büyük

XCOM oyunlarıyla tanıdığımız Firaxis Games’in Marvel’s Midnight Suns ile üst düzey bir iş çıkartması bekleniyor. Sıra tabanlı aksiyon- taktiksel strateji oyunu olarak tasarlanan Marvel’s Midnight Suns’ta kendi takımınızı oluşturacak ve süper kötülere karşı savaşacaksınız. Oyun satışa sunulurken standart, enhanced, digital+ ve legendary olmak üzere dört farklı paketle gelecek. Summer Game Fest etkinliğinde Marvel’s Midnight Suns için yayınlanan videoya aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Oyun