Connect with us

Oyun

Deliver Us Mars’ın çıkış tarihi belli oldu

Geliştirici şirket oyunun Eylül ayında piyasaya sürüleceğini açıkladı

Deliver Us Mars'ın çıkış tarihi belli oldu

Yılın merakla beklenen bilim kurgu-macera oyunlarından Deliver Us Mars’ın çıkış tarihi resmi olarak açıklandı. Geliştirici şirket KeokeN Interactive oyunun 27 Eylül‘de piyasaya sürüleceğini belirtti. Yeni oynanış videosu yayınlanan Deliver Us Mars’ın yayıncılığını Frontier Developments üstlenecek. Deliver Us Mars yeni nesil konsollar, PC, Xbox One ve Playstation 4 platformlarına çıkış yapacak.

Deliver Us Mars oyuncuları Outward tarafından çalınan ARK koloni gemilerini kurtarmak için gerilim dolu, yüksek riskli bir göreve götürecek. İnsan ırkının yaşamını garanti altına almak için Mars gezegeninde Zephyr ve ekibiyle yolculuğa çıkacaksınız. Karşılaştığınız mental ve fiziksel zorlukları aşmanız için Mars’ın sert ve acımasız topraklarını keşfetmek zorundasınız.

Deliver Us Mars aynı zamanda duygu dolu hikayesi ve Sander Van Zanten tarafından üretilen müzikleriyle ön plana çıkacak. Sürükleyici bir anlatıma sahip olacak Deliver Us Moon içerisinde ray tracing ve DLSS desteğini barındıracak. Oyunun gelişim süreci Unreal Engine 4 motorunda tamamlanacak.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Oyun