Connect with us

VALORANT

VALORANT’ın yeni oyun modu KOPYA duyuruldu!

VALORANT yeni oyun modundan ilk fragmanı yayınladı.

VALORANT yeni oyun modu KOPYA duyuruldu!

VALORANT oyun modları arasına yeni bir tanesi daha ekleniyor! Oyunun sosyal medya hesapları üzerinden 8 Mayıs Cumartesi günü paylaşılan bir video ile Kopya isimli yeni oyun modundan heyecanlandıran ilk görüntüler yayınlandı.

Henüz oyuna eklenme tarihi ve detayları paylaşılmayan oyun modunun fragmanında Brimstone ajanının sis yeteneğinin onlarca kez kullanıldığını ve bir ajanın Spike’ı kurduğunu görüyoruz.

Açıklama kısmında “VALORANT’ın en yeni oyun modu KOPYA için hazırlanın. Göz gözü görmeyecek.” sözlerinin ve rüzgar emojilerinin yer aldığı açıklama videosu toplamda 23 saniye uzunluğundan oluşuyor.

Yeni oyun modu hakkında yapılan Twitter paylaşımının altında büyük bir oyuncu kitlesi düşüncelerini paylaştı. Bazı oyuncular saygısız, küfür ve sabote eden diğer oyuncular hakkında yakınırken, bazı oyuncular ise yeni modun FPS’lerini iyice düşüreceğinden esprili bir dil ile bahsetti.

Sizce VALORANT yeni oyun modu Kopya ile hangi özellikleri oyunculara sunmayı planlıyor olabilir? Düşüncelerinizi yorum ksımında paylaşmayı unutmayın!


İlginizi Çekebilir:

CS_SUMMIT 8 Sunum Ekibi açıklandı!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


VALORANT