Connect with us

Güncel

VALORANT’a Crosshair Profili özelliği geliyor!

Birçok oyuncunun beklediği özellik geliyor!

VALORANT’a Crosshair profili özelliği gelebilir. İçerik üreticilerinden Valorleaks tarafından paylaşılan sızıntıya göre özelliğin, oyuncuların daha sonra kullanmak üzere crosshair oluşturup kaydetmesine izin verecek.

Bu özellik, oyuncuların kendilerine göre en iyi crosshair’i bulmak için farklı stiller denemelerini sağlıyor. Oyuncular yaptıkları crosshair ayarlarını kaydedebiliyor olacak.

Birçok oyuncu tarafından beklenen bu özellik nihayet geliyor!

Crosshair, fps oyunlarının en önemli ayarlarından biridir. Bazı oyuncular küçük görünümlü crosshair tercih ederken, bazı oyuncularda daha büyük kullanmayı sever.

Crosshair Profili özelliğinin oyuna eklenip eklenmeyeceği veya ne zaman ekleneceği henüz belli değil. Riot Games, özelliği resmi olarak açıklamadı ancak yakın tarihlerde bu özellik duyurulabilir.

Yaptığınız crosshair profillerinizi daha sonra kullanmak üzere kaydedip saklayabileceksiniz, kopyalarını da oluşturabilirsiniz. Şu anda maksimum 10 tane ile sınırlı olacak.

VALORANT’a crosshair profili özelliğinin geliyor olması hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlar kısmında belirtebilirsiniz.


İlginizi Çekebilir:

VCT 3 Challengers 1 Türkiye şampiyonu SuperMassive Blaze!

Her oyun tarzına ilgisi olan, manga ve anime tutkunu. İletişim: uraheramo@outlook.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel