Connect with us

Espor

VCT 2022: EMEA Aşama 1 Challengers Playoff mücadelesi devam ediyor

VCT 2022: EMEA Aşama 1 Challengers Playoff’larında sıra ikinci günde.

VCT 2022: EMEA Aşama 1 Challengers Playoff mücadelesi devam ediyor
Görsel: twitter.com/valesports_emea

VCT 2022: EMEA Aşama 1 Challengers Playoff mücadeleleri 22 Mart Salı günü M3 Champions – Guild Esports karşılaşması ile start almıştı. Toplamda 6 takımın mücadele ettiği Playoff aşaması ikili eleme sistem ile sürdürülüyor.

Playoff sürecinin ilk gününde artık bağımsız olarak mücadele eden eski Gambit Esports, yeni M3 Champions takımı, Guild Esports ile karşılaştı. Üç maçlık seride Fracture ve Bind haritasında rakibini 13-11 ve 13-6’lık bir skorlar ile mağlup etmeyi başaran M3C, üst grupta Fnatic‘in rakibi oldu.

Günün ikinci karşılaşmasında ise G2 Esports ile Team Liquid karşı karşıya geldi. Serinin Split haritasında oynanan ilk karşılaşmasında Team Liquid 13-9’luk bir skor ile öne geçerken, Icebox haritasındaki ikinci karşılaşmada G2 Esports 15-13’lük bir skor ile durumu eşitledi. Üç maçlık serinin karar karşılaşması Haven haritasında oynandı. 13-8’lik bir skor ile galibiyete ulaşan Team Liquid, üst grubun bir sonraki karşılaşmasında FunPlus Phoenix ekibi ile karşılaşma fırsatını yakaladı.

23 Mart Çarşamba günün oynanacak olan üst grup ikinci tur karşılaşmalarında mağlup olan takımlar, kaybedenler grubunda, 22 Mart günü mağlup olan takımlarla karşılaşacak.

VCT 2022: EMEA Aşama 1 Challengers Playoff’ları 23 Mart fikstürü

  • 23 Mart – 18:00 – Fnatic – M3 Champions
  • 23 Mart – 21:00 – FunPlus Phoneix – Team Liquid

İlginizi Çekebilir:

VALORANT oyuncusu magl0r, Galakticos’tan SHN Espor’a kiralandı

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor