Connect with us

Espor

VCT 2022 Game Changers Championship Berlin’de gerçekleştirilecek!

VCT 2022 Game Changers Championship, Kasım ayında çevrim dışı olarak Berlin’de düzenlenecek!

VCT 2022 Game Changers Championship Berlin'de gerçekleştirilecek!
Görsel: valorantesports.com

VALORANT espor dünyasının sadece kadınlara özel olan turnuvası Game Changers için bölgesel mücadeleler devam ederken, oyuncuları heyecanlandıran yeni bir haber 13 Haziran Pazartesi gününün akşam saatlerinde paylaşıldı.

VALORANT Esports sosyal medya hesapları ve web sayfası üzerinden yapılan duyuruya göre dünyanın en iyi sekiz kadın VALORANT takımı, 15-20 Kasım tarihleri arasında Game Changers Championship kupasını elinde tutan ilk takım olma şansı için Almanya’nın başkenti Berlin’de çevrim dışı olarak mücadele edecek.

VCT 2022 Game Changers Championship için bölge slotları da açıklandı

Yılın en iyi kadın VALORANT takımlarının yarışacağı VCT 2022 Game Changers Championship’e hangi bölgeden kaç tane takımın katılacağı da açıklandı. İkili eleme sistemi üzerinden ilerleyecek olan turnuvaya Kuzey Amerika’dan 2 takım, Brezilya’dan 1 takım Latin Amerika’dan 1 takım, EMEA bölgesinden 2 takım, Doğu Asya’dan 1 takım ve Asya Pasifik bölgesinden 1 takım katılım sağlayacak.

Bölgelerin katılımcı sayılarının nasıl belirlendiği ise yapılan açıklamada “Her bölgeye, bölgelerinin rekabet gücüne ve ilgili oyuncu popülasyonuna göre slotlar sağlandı.” sözleri ile açıklandı.


İlginizi Çekebilir:

Riot Games ile Xbox Game Pass arasında heyecanlandıran iş birliği

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor