Connect with us

Espor

VCT 3. Aşama 2. Hafta Ana Etkinlik Şampiyonu Fire Flux Esports!

#VCT 3. Aşama 2. Hafta Ana Etkinlik şampiyonu @firefluxesports oldu!

VCT 3. Aşama 2. Hafta Ana Etkinlik Şampiyonu Fire Flux Esports!

VALORANT Champions Tour Türkiye 3. Aşama 2. Hafta Ana etkinliğinin final karşılaşması 31 Temmuz Cumartesi gününün öğle saatlerinde başladı. Rakiplerini mağlup ederek oldukça zorlu bir yolu geride bırakan Digital Athletics ve Fire Flux Esports ekipleri kozlarını saat 18:00’da başlayan seride paylaştı.

Beş maçlık serinin oldukça çekişmeli geçen ilk karşılaşması Split haritasında oynandı. 14-12’lik bir skor ile sona eren karşılaşmada Digital Athletics ekibi final serisindeki ilk ve tek galibiyetini almış oldu.

Serinin ikinci haritası Icebox’da ise FF ekibi oldukça üstün bir oyun oynadı ve 13’e 4’lük bir skorun ardından seri eşitlenmiş oldu. Serinin son iki karşılaşmasında rekabet seviyesi yeniden yükselse de, DA ekibi bir geri dönüş yapamadı ve VCT 3. Aşama 2. Hafta Ana Etkinlik şampiyonu Fire Flux Esports takımı oldu.

Şampiyonluk unvanı ve sekiz bin Euro’luk para ödülünü kazanan takım ayrıca ülkemizi VALORANT Champions Tour Türkiye 3. Aşama EMEA Challengers Playoff’larında da temsil etme hakkını kazandı.


İlginizi Çekebilir:

VFŞL 8. hafta 1. gününde Lider GS Espor hata yapmadı!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor