Connect with us

Espor

VFŞL’de 8. hafta 1. gününe Orman oyuncuları damga vurdu!

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi 8. hafta 1. gün MVP’leri!

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi Yaz Mevsimi’nde 8. hafta 1. gün karşılaşmaları sonuçlandı.

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi Yaz Mevsimi’nde 8. hafta 1. gününü bugün oynanan 5 mücadele ile geride bıraktık. VFŞL’de günün sonuçlarına göz atmak isterseniz, buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Oldukça çekişmeli geçen mücadeleler sonucunda “Maçın en değerli oyuncusu seçilen” oyuncular belli oldu. Oynanan karşılaşmalar sonucunda MVP seçilen oyuncuları sizler için derledik. Bugünkü mücadelelerde öne çıkan orman oyuncularının performansları, takımlarının galibiyete ulaşmalarında büyük bir etkiye sahipti.

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi 8. Hafta 1. Gün MVP’leri!

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’nde günün ilk karşılaşması Team Aurora ve Galatasaray Espor arasında gerçekleşti.

Team Aurora – Galatasaray Espor

Karşılaşmanın MVP oyuncusu yüzde 66’lık skor katkısı ve 5/0/5’lik Renekton performansıyla, Galatasaray Espor’un üst koridor oyuncusu “Crazy” oldu.

Resim

Galakticos – 1907 Fenerbahçe Espor

Galakticos ve 1907 Fenerbahçe Espor arasında gerçekleşen günün ikinci mücadelesinde, karşılaşmanın MVP oyuncusu yüzde 71’lik skor katkısı ve 4/3/6’lık Xın Zhao performansıyla, 1907 Fenerbahçe Espor’un orman oyuncusu “Seonghwan” oldu.

Resim

Dark Passage – 5 Ronin

Günün üçüncü mücadelesi Dark Passage ve 5 Ronin arasında gerçekleşti. Karşılaşmanın MVP oyuncusu yüzde 76’lık skor katkısı ve 8/2/8’lik Diana performansıyla, 5 Ronin orman oyuncusu “Broccolı” oldu. Ayrıca Broccolı mücadeleyi yüzde 32’lik hasar katkısı ile tamamladı.

Resim

fastPay Wildcats – Beşiktaş

33 dakika süren günün dördüncü mücadelesinde fastPay Wildcats ve Beşiktaş karşılaşması vardı. Karşılaşmanın MVP oyuncusu yüzde 85’lik skor katkısı ve 4/0/2’lik Lee Sin performansıyla, fastPay Wildcats orman oyuncusu “Ferret” oldu.

Resim

SuperMassive Blaze – NASR Esports

SuperMassive Blaze ve NASR Esports arasında gerçekleşen karşılaşmanın MVP oyuncusu yüzde 45’lik skor katkısı ve 7/2/5’lik Ezreal performansıyla, NASR Esports’un taşıyıcı oyuncusu “Black” oldu.

Resim

Gösterdikleri performans ile MVP olmaya hak kazanan oyuncuların performansları hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda belirtmeyi unutmayın!


İlginizi Çekebilir:

Eylül Adıgüzel’in yeni şarkısı hakkında Elwind: “Ben beğendim”

Her oyun tarzına ilgisi olan, manga ve anime tutkunu. İletişim: uraheramo@outlook.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor