Connect with us

Espor

VCT EMEA Elemelerinde 3. Gün Karşılaşmaları Oynandı!

#VCT EMEA Elemelerinde 3. gün karşılaşmaları da oynandı. En az bir temsilcimizin turnuvadan eleneceği günde iki temsilcimiz elendi ve böylece turnuvadaki tek temsilcimiz Oxygen Esports olmuş oldu. Başarılar! @Oxg_EsportsTR

VCT EMEA Elemelerinde 3. Gün Karşılaşmaları Oynandı!

VCT EMEA elemelerinde 3. gün maçları oynandı. Günün ilk karşılaşmasında temsilcimiz BBL Esports ile Gambit Esports karşı karşıya geldi. Bu karşılaşmayı Gambit’in 2-0 kazanmasıyla birlikte doğrudan ikinci karşılaşmaya geçildi. İkinci karşılaşmada ise iki temsilcimiz Futbolist ile Oxygen Esports karşılaştı. Bu karşılaşmayı ise Oxygen Esports 2-0 kazanmayı başardı.

Böylelikle VCT EMEA elemelerinde 3. gün de tamamlanmış oldu.

VCT EMEA elemelerinde 23-24 Nisan tarihlerinde ilk maçlarını kazanan takımlar ise 29 Nisan tarihinde oynanacak olan kazananlar müsabakasında karşı karşıya gelecek. Kazananlar karşılaşmalarını kaybeden takımlar ise 30 Nisan’da decider karşılaşmalarında kaybedenler karşılaşmalarını kazanan takımlar ile karşılaşacak.

29 Nisan’da oynanacak kazananlar karşılaşmaları şu şekilde:

  • 18.00| FPX vs. TL
  • 21.00| FNC vs. Guild
Karşılaşmaların tamamını Türkçe anlatım ile canlı olarak Valorant Esports TR’nin resmi Twitch hesabından takip edebilirsiniz.

Turnuvadaki tek kalan temsilcimiz olan Oxygen Esports’a Playerbros ailesi olarak gönülden başarılar dileriz. Futbolist ile BBL Esports’a ise verdikleri emek için teşekkür ederiz.

20 yaşında. Gülhane Tıp veya eski adıyla GATA öğrencisi. 3 yaşından beri bilgisayarla haşır neşir, League of Legends veteranı. Oyun türü ayırt etmeyen, ne hoşuna gidiyorsa onu oynayan, birisi.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor