Connect with us

Espor

VFŞL 4. hafta 1. gün karşılaşmaları tamamlandı! 2. gün fikstürü!

VFŞL 4. Hafta karşılaşmalarında ilk gün tamamlandı, sıra 2. günde!

VFŞL 4. hafta

Türkiye League of Legends heyecanı Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi ile tam gaz devam ediyor. 4. hafta karşılaşmalarının başladığı VFŞL’de ilk gün karşılaşmaları sonucunda zirvede oturan takım ise Dark Passage oldu. İşte VFŞL 4. hafta 1. gün karşılaşmaları sonuçları ve 2. gün fikstürü.

VFŞL 4. hafta karşılaşmaları 12 Şubat maçları ile başladı. Oynanan 5 karşılaşma ise ve galip çıkan takımlar ise şu şekilde oldu. Team Aurora vs Dark Passage, 5 Ronin vs fastPay Wildcats, Galakticos vs Fenerbahçe, Beşiktaş vs Galatasaray ve Papara Supermassive Blaze vs NASR. Günün genel özeti ve puan durumu için ise aşağıda bulunan gönderiyi inceleyebilirsiniz.

https://twitter.com/LoLespor/status/1492534525649432586

VFŞL 4. Hafta karşılaşmaları bugün oynanacak 2. gün mücadeleleri ile devam edecek. 2. gün mücadeleleri Papara SuperMassive Blaze ve Fenerbahçe arasında oynanan maçla başlayacak ve Galatasaray Espor vs 5 Ronin mücadelesi ile sona erecek. Günün geri kalan karşılaşmaları ise aşağıdaki gibi olacak.

VFŞL heyecanına ortak olmak ve diğer karşılaşmaların sonuçlarını öğrenmek için bizleri takip etmeyi unutmayın. VFŞL’de mücadele eden bütün takımlara başarılar dileriz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor