Connect with us

Espor

VFŞL 8. hafta 2. günü maçlarında performanslarıyla öne çıkan oyuncular

VFŞL 8. hafta 2. gün MVP’leri

VFŞL’de 8. hafta 2. gün tamamlandı. Günün sonuçlarına göz atmak isterseniz, buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Şampiyonluk Ligi’nde artık sona yaklaşırken bugün oynanan çekişmeli geçen maçlar sonucunda “Maçın en değerli oyuncusu seçilen” oyuncular belli oldu. Oynanan karşılaşmalar sonucunda MVP seçilen oyuncuları sizler için derledik. Öne çıkan oyuncuların performansları, takımlarının galibiyete ulaşmalarında büyük bir etkiye sahipti.

VFŞL 8. Hafta 2. Gün MVP’leri!

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’nde günün ilk karşılaşması 1907 Fenerbahçe Espor ve Dark Passage arasında gerçekleşti.

1907 Fenerbahçe Espor – Dark Passage

Karşılaşmanın MVP oyuncusu yüzde 87’lik skor katkısı ve 2/0/12’lik Thresh performansıyla, Dark Passage’ın destek oyuncusu “PBD” oldu.

Resim

NASR Esports – Team Aurora

Karşılaşmanın MVP oyuncusu yüzde 88’lik skor katkısı ve 1/1/14’lük Yuumi performansıyla, NASR Esports’un destek oyuncusu “JAPONE” oldu. Toplamda 47 totem kullanan tecrübeli oyuncu mücadeleyi 74 görüş skoru ile tamamladı.

Resim

 Galatasaray Espor – fastPay Wildcats

Lider GS Espor ve fastPay Wildcats karşılaşmasının MVP oyuncusu yüzde 91’lik skor katkısı ve 13/3/9’luk Aphelios performansıyla, Sarı-Kırmızılı ekibin taşıyıcı oyuncusu “ALIVE” oldu. Alıve ayrıca bu karşılaşmada beşte beş attı.

Resim

Galakticos – SuperMassive Blaze

29 dakika süren GAL ve SUP karşılaşmasının MVP oyuncusu yüzde 64’lük skor katkısı ve 13/0/5’lik olağanüstü Lucian performansıyla, SuperMassive Blaze’in orta koridor oyuncusu “KSAEZ” oldu.

Resim

 5 Ronin – Beşiktaş

Günün son karşılaşmasının MVP oyuncusu yüzde 68’lik skor katkısı ve 7/0/4’lük Gnar performansıyla, Beşiktaş üst koridor oyuncusu “JUUZOU” oldu.

Resim

Takımlarının galibiyete ulaşmalarında büyük rol oynayan ve MVP seçilen oyuncular hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda belirtmeyi unutmayın!


İlginizi Çekebilir:

Nongshim RedForce LCK 2021 Yaz Mevsimi’nde son iki haftaya lider giriyor

Her oyun tarzına ilgisi olan, manga ve anime tutkunu. İletişim: uraheramo@outlook.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor