Connect with us

Espor

Vitality, gelecek yıl için LEC kadrosunda sadece Perkz’ü tuttu

Vitality bu sefer başarabilecek mi?

Vitality

Team Vitality sonunda 2023 için LEC kadrosunu tanıttı.

Sezon dışı sızıntılarında beklendiği gibi takımın yeni League of Legends kadrosu, 2022 kadrosundan kalan tek oyuncu “Perkz” etrafında şekilleniyor. Yeni dört oyuncu arasında organizasyona yeni gelen üç kişi ve henüz Avrupa rekabetinde ilk kez sahneye çıkacak bir oyuncu var: Matúš “Neon” Jakubčík, Norman Kaiser, Kyeong “Photon” Gyu-tae ve Zhou “Bo” Yang-Bo .

https://twitter.com/TeamVitality/status/1606334580608598016?ref_src

Vitality’nin yeni oyuncuları önceden nereleredeydi?

Bu oyunculardan üçü son iki ayda sözleşmeleri bitti ve üçünün de LEC’de Vitality saflarına katılacağı söylendi. Öte yandan Bo, Haziran 2022’de yedek olarak takıma katıldı ve şimdi ana ormancı rolüne terfi etti. Daha önce FunPlus Phoenix ve eStar Young’ın bir parçasıydı.

Ancak Bo, takımın 2023 kadrosundaki tek ithal oyuncu değil. Photon, T1 Challengers ile bir yıllık çalışmanın ardından kadroya katılıyor. Ayrıca daha önce Liiv SANDBOX ve Gen.G. akademisinde de oynamıştı.

Takıma katılan iki Avrupalı ​​oyuncu Neon ve Kaiser. İlki, Misfits’in bu yıl LEC’e veda etmesinden sonra kendini takımsız buldu. İkincisi, son üç yıldır MAD Lions bayrağı altında oynadı ve bu süre içinde iki LEC kupasını kaldırdı. Sözleşmesinde bir yıl daha olmasına rağmen MAD’den Kasım ayında ayrıldı ve takımdaki yerine başka bir ünlü Avrupalı ​​​​destek olan Hylissang’i getirdi.


2023 LCS sezonu ne zaman başlıyor?

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor