Connect with us

Espor

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’nde İlk Çeyrek Final Karşılaşması Başlıyor! Güncelleniyor

2021 VFŞL Kış Mevsimi’nde Çeyrek Final İlk Maçı: NASR Esports – 1907 Fenerbahçe Espor Karşılaşması Saat 14:00’da Başlıyor!

2021 Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi’nde heyecan kaldığı yerden devam ediyor. 9 haftalık uzun lig serüveninin ardından, 6 takım mevsim finalleri’nde mücadele edecek. Çeyrek Final aşamasının ilk karşılaşması NASR Esports – 1907 Fenerbahçe Espor mücadelesi ile başlayacak.

Lig aşamasını zirvede tamamlayan Papara SuperMassive ve hemen ardından 2. sırada yer alan fastPay Wildcats Mevsim Finalleri’ne direkt olarak Yarı Final’den başlayacak. Bugün ve yarın oynanacak Çeyrek Final eşleşmelerinden galip gelecek 2 takımla eşleşecekler.

Saat 14:00’da başlayacak Çeyrek Final ilk mücadelesinde karşılaşacak olan NASR Esports ve 1907 Fenerbahçe Espor‘un lig aşamasında gösterdikleri performanslarına göz atalım.

Tepki toplayan VCT 2. Aşama Challengers eşleştirmeleri hakkında açıklama geldi

NASR Esports

Lig aşamasını 3. sırada tamamlayan NASR Esports, ilk haftada 1907 Fenerbahçe Espor ve Beşiktaş Esports‘u mağlup etmişti. Özellikle ilk haftanın sonunda ortaya koyduğu mücadele ve aldığı 2 galibiyet ile NASR Esports lige hazır konumda gözükmüştü ancak sonraki haftalarda ise inişli çıkışlı bir performans göstermişti.

Ligin sonlarına doğru gelirken daha toparlanmış bir NASR Esports gördük ve bu performanslarına da yansıdı. Sekizinci ve dokuzuncu haftada aldığı galibiyetler ile son 4 karşılaşmasını kazandı. Çeyrek Final mücadelesine son 4 maçını kazanmış şekilde çıkacak NASR Esports, aldığı 12 galibiyet ve 6 mağlubiyet ile puan tablosunda kendine 3. sırada yer buldu.

1907 Fenerbahçe Espor

1907 Fenerbahçe Espor, 2021 kış mevsimi sezonuna oldukça kötü bir başlangıç yapmıştı. Bu başlangıç sonraki haftalarda da devam etmişti ancak 1907 Fenerbahçe Espor son haftada aldığı 2 galibiyetin büyük katkısıyla Mevsim Finalleri’nde yer almayı başardı.

Lig aşamasında 9 galibiyet ve 10 mağlubiyet ile tamamlayan 1907 Fenerbahçe Espor, bugün gösterecekleri mücadele ile belki de lig aşamasında ki performanslarını telafi etme şansına sahip durumda.

2021 Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi Çeyrek Final Eşleşmeleri

  • 3 Nisan Cumartesi: NASR Esports 2 – 2 1907 Fenerbahçe Espor
  • 4 Nisan Pazar: Galatasaray Espor – Dark Passage

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi Çeyrek Final mücadelesi heyecanına sizde ortak olmak istiyorsanız, karşılaşmaları Youtube ve RiotGamesTurkish Twitch kanalları üzerinden takip edebilirsiniz;


İlginizi Çekebilir:

BrokenBlade’li Schalke 04, Fnatic’i playofflardan kolay bir 3-0 ile eledi

Her oyun tarzına ilgisi olan, manga ve anime tutkunu. İletişim: uraheramo@outlook.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor