Connect with us

ZULA

Vodafone FreeZone Zula Cup 2021 başlıyor!

40.000 TL ödüllü Vodafone FreeZone Zula (@zulaoyunespor) Cup 2021 başlıyor!

Zula 16 Haziran 2021 güncellemesi yayınlandı

Vodafone FreeZone ana sponsorluğunda gerçekleştirilen Zula Cup 2021 başlıyor. Turnuvanın ödül havuzu ise tam 40.000 Türk Lirası!

Türkiye esporunun gelişiminde kuşkusuz en büyük paylardan birine sahip Zula, yepyeni bir turnuva ile karşımızda! 2021’in son büyük turnuvası olacak bu etkinlik tüm oyunculara açık bir turnuva olacak. Sadece espor takımları değil, amatör oyuncuların kurdukları takımların katılımları da kabul edilecek.

Turnuvanın yarı finale kadar olan kısmı online olarak gerçekleştirilecek. Eleme usulü yürütülecek olan turnuvada 4-5 Aralık tarihlerinde yarı final ve final oynanacak. Bu turlar da Youtube ve Twitch üzerinden canlı olarak yayınlanacak. Canlı yayınları izlerken birçok ödül kazanabileceksiniz! Eğer FreeZone’lu iseniz Twitch üzerinden turnuvayı internetinizden yemeden de izleyebileceksiniz!

Daha detaylı bilgi için buraya tıklayarak turnuvanın resmi Instagram sayfasına gidebilirsiniz. Buraya tıklayarak da kolayca kaydınızı yaptırabilirsiniz!

Bu ve bunun gibi etkinlik duyurularını kaçırmamak için bizlere takip etmeye devam edin!


İlginizi Çekebilir!

fastPay Wildcats yenilenmiş Wild Rift kadrosunu duyurdu!

8 yaşından beri oyun oynayan, esporla tanıştıktan sonra hayatı değişen bir insan. 10 yıllık League of Legends oyuncusu. Bilgisayar mühendisi.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


ZULA