Connect with us

Call of Duty

Warzone turnuvasında hile kullanan oyuncu yakayı ele verdi

Hileci canlı yayında hile menüsünü gizleyemedi.

Warzone turnuvasında

Profesyonel oyuncuların katılımlarına açık olan bir Warzone turnuvasında hile kullandığı açıkça kameralara yansıyan oyuncu kendini ele verdi.

Call of Duty: Warzone son günlerde çeşitli hile haberleri ile gündeme gelmeye devam ediyor. Geliştiriciler Warzone için hile yazılımları üreten kişi ve grupları mahkemeye vereceklerini söyleseler de henüz hilenin önüne tam olarak geçebilmiş değiller. Bunun en bariz örneklerinden biri de bir turnuva esnasında yaşandı. Turnuvanın çeyrek finalinde karşı karşıya gelen oyunculardan Tommey rakip takımdaki Mingostyle isimli oyuncunun hile kullandığından şüphelendi.

Bunun üzerine rakibinin yayınını izleyen oyuncu dikkati sayesinde ekranda birkaç saniyeliğine de olsa görünen hile menüsünü gözden kaçırmadı ve yetkililere gerekli şikayetlerde bulunarak hilecinin turnuvadan diskalifiye edilmesini sağladı. Turnuvadan men edilmiş olan Mingostyle’ın ayrıca Twitch kanalı da kapatılmış vaziyette.


Playerbros: Espor Haberleri ve Video İçerikleri

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call of Duty