Connect with us

LoL

Worlds 2018’in yıldızlarından Broxah: Kendimi tanrı gibi hissettim

Gragas outplay’i ile çok konuşulan Broxah: Kendimi tanrı gibi hissettim

Worlds 2018‘de yoluna emin adımlarla ilerleyen Fnatic‘te yüzler gülüyor. Takımın ormancısı Mads “Broxah” Brock-Pedersen, Lee Sin ile yaptığı oyunlarla izleyenleri kendine hayran bırakırken, D grubundaki, Invictus maçındaki hareketi üzerine yeni bir açıklama yaptı. Lee Sin oyunuyla rakibini ejderha tarafında kesmeyi başaran oyuncu, büyük ilgi toplamıştı.

invenglobal.com‘a konuşan Broxah, EU LCS’te tank gibi sıkıcı şampiyonlar oynadığını belirtti. Tank şampiyonların, Lee Sin gibi agresif şampiyonlar gibi oynama imkanı tanımadığını altını çizen ünlü ormancı, Lee Sin gibi şampiyonlara döndüğü için fazlasıyla mutlu olduğunu, bu şampiyonları oynamanın harika hissettirdiğini söylüyor.

“Kendimi tanrı gibi hissettim”

Invistus oyuncusu Ning’in Gragas’ını outplay etmesinden örnek veren Broxah, “gerçekten tanrı gibi hissetmiştim” dedi. Genelde Lee Sin ile Worlds sahnesinde yapacağını iyi bir hareket, sizi çok iyi hissettirebilir diyen oyuncu, takım arkadaşlarının bazen onun oyunlarına “Sen az önce ne yaptın!?” yorumunda bulunduklarını söylüyor.

Bir diğer yandan bugün oynanan çeyrek final karşılaşmalarında EDG’yi geçmeyi başaran Fnatic, yarı finalde Cloud9’ın rakibi oldu. Hatırlayacağınız üzere Cloud9 da AFs’i geçmişti.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL