Connect with us

LoL

Worlds 2018: Ön elemelerin ikinci aşamasında SuperMassive sahnede!

Bahçeşehir SuperMassive’in de vadide olacağı ikinci günde bizi neler bekliyor? #Worlds2018’de işte günün programı:

League of Legends ön elemelerinde ikinci aşamaya geldik. Ön elemelerin ikinci aşamasının ikinci gününde sahnede Bahçeşehir SuperMassive de var. ilk gün son 16’ya kalan Cloud9 ve Edward Gaming’in yanına acaba hangi iki takım katılacak? Günün serileri:

  • 07:00 G2 Esports – Infinity Esports
  • 11:00 G-Rex – Bahçeşehir SuperMassive

G2 Esports – Infinity Esports

Günün ilk serisinde G2 Esports ile Infinity Esports karşılaşacak. İki takımda grup aşamasının ilk günü kendilerini gösterememiş ama ikinci günü açılmışlardı. G2 Esports 0-2 başladığı grubu tie break karşılaşmasında temsilcimiz Bahçeşehir SuperMassive ile oynamış ve Bahçeşehir SuperMassive’i yaptıkları seçim yasaklama ekranındaki oyunla yenmişlerdi. Infinity Esports ise ikinci gün hem Dire Wolves’dan ilk günün rövanşını aldı hem de Edward Gaming’i yenmeyi başardı. Kimsenin beklemediği bu olaya imza attıktan sonra çoğunluk Infinity Esports’dan daha yüksek bir performans beklemeye başladı. İkinci günde açılan bu iki takımın maçını heyecanla bekliyoruz.

G-Rex – Bahçeşehir SuperMassive

Günün ikinci serisinde ise temsilcimiz Bahçeşehir SuperMassive ile G-Rex karşı karşıya gelecek. Bu maç ülkemizin oyun camiasında dört gözle bekleniyor. Bahçeşehir SuperMassive ve G-Rex kağıt üzerinde eşit görünse de G-Rex turnuvada oynadığı bütün maçlarda çok üstün oyunlar oynayıp rahat galibiyetler aldı. G-Rex’in grubunun güçsüz olduğu söylense ve en güçsüz grup 1.si olarak lanse edilse de çok tehlikeli bir rakip olduğunu bizce grup aşamasında kısa ve baskın oyunlarıyla kanıtladı. G-Rex’in başlıca eksiklikleri objektif baskısı ve kontrolünün bize göre güçsüz olması ve takım savaşları başlatmakta biraz sıkıntıları olması. Bahçeşehir SuperMassive eğer ilk günkü gibi oynayabilirse bu kuranın gülen tarafı olabilir. Bahçeşehir SuperMassive‘in bizce eksiği ise oyunun kontrolünü kaybetmeye başladığında VFŞL’deki gibi sakin kalamayıp yanlış hamleler yapabilmesi. Bu maçta yüreğimiz temsilcimizle…
Bugün maçları bitince galip olan takımlar daha önce belirlenmiş olan grupların son takımı olarak seçilecekler. Bu son 16 takım arasında Bahçeşehir SuperMassive‘i görmeyi umuyoruz.

Son 16

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL