Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Woxic, ESEA Advanced liginde mücadele etme nedenlerini açıkladı

Woxic merak edilen soruyu cevapladı.

Woxic, ESEA Advanced liginde mücadele etme nedenlerini açıkladı

Turkish Dream Team olarak adlandırılan Eternal Fire ekibinin yıldız oyuncularından biri olan Özgür “woxic” Eker, yaptığı son paylaşım ile birlikte taraftarların ve espor severlerin merakını giderecek bir bilgilendirmede bulundu.

28 Ocak Cuma gününün öğle saatlerinde Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda ESEA Advanced liginde mücadele etme nedenlerini “Arkadaşlar ESEA Advanced ligini oynamamızın sebebi ESL Türkiye’de mücadele edecek olan akademi takımımızın ve diğer takımların önünü açmak.” sözleri ile açıklarken, gelecek planları hakkında da “Bu sebeple mümkün olursa yeni sezonda EPL Conferance’de 2 takımımızla beraber mücadele etmek istiyoruz.” şeklinde konuştu.

Bu Tweet’inin ardından kendisine bir takipçisi tarafından gelen “bence akademi takımının conferancede oynaması pek mantıklı değil en azından ordan pro league’a çıkma şansımız bu oyunumuzla çok daha kuvvetli” mesajına cevap veren woxic, şöyle cevap verdi:

“İlk tweeti atmamın sebebi backup plan, zaten mümkün olursa diye ekledim. Neden Advanced lig oynuyorsunuz ?sorusu içindi. 1 sene içerisinde 2 kere elemesi oluyor birini ESL TR’den diğerini de ilerleteceğimiz Advanced liginden yapabilmemiz mümkün. Olmaz ise > ESL TR.”


İlginizi Çekebilir:

Türkiye E-Spor Federasyonu 2. Olağan Genel Kurulu başkan adayları belli oldu

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive