Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

woxic’in takımı HellRaisers kadrosunda değişiklik yaşandı

woxic’in takımı HellRaisers kadrosunda değişiklik yaşandı.

Türk CS:GO oyuncumuz Özgür “woxic” Eker’in de arasında bulunan Ukrayna CS:GO takımı HellRaisers, Vladyslav “bondik” Nechyporchuk ile yollarını ayırdı. Bu oyuncunun yerine ise Kazak oyuncu Abay “Hobbit” Khasenov getirildi.

Geçtiğimiz günlerde, HellRaisers ‘in Ukraynalı oyuncu ile Bondik’ i değiştirmeye yönelik haberler çıkmış ve HellRaisers bu konu hakkında sessiz kalmayı tercih etmişti. HellRaisers, perşembe günü erken saatlerde bir karar alarak Vladyslav “bondik” Nechyporchuk ile yolları ayırdı.

Bu karardan sonra önceden Gambit’ten takip ettiği Hobbit’i yakın markaja alan HellRaisers oyuncuyla anlaştı ve bunu resmi Twitter hesabından paylaştı.

Takım koçu Ivan “Johnta” Shevcov’dan yapılan bir açıklamaya göre, Bondik ile yolların devam edemeyeceğini anladık. Takım için en iyisi bu olduğunu düşünerek Hobbit ile anlaştık. Ona hoşgeldin diyoruz! açıklamasını yaptı.

Hobbit, HellRaisers’ın 13-14 Kasım tarihlerinde oynanacak Heroic, Windigo ve G2, ESL Pro League karşılaşmalarında HellRaisers adına oynamaya başlayacak.

HellRaisers güncel kadrosu; 

  • Kirill “ANGE1” Karasiow
  • Abay “Hobbit” Khasenov
  • Bence “DeadFox” Böröcz
  • Özgür “woxic” Eker
  • Issa “ISSAA” Murad

Takımdan ayrılan ve şu an boşta olan Bondik’in ismi ise Tyloo ile anılıyor. Twitter hesabından, isminin Tyloo ile anılmasının çok mutlu ve gururlu olduğunu ancak şuan öyle bir anlaşma yok açıklamasını yaptı.

 

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive