Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

woxic krizi yaşanabilir: Yine vize işlemleriyle uğraşılıyor

HellRaisers’ta woxic sıkıntısı devam ediyor.

HellRaisers çatısı altında kariyerine devam eden Özgür “woxic” Eker yeniden vize kriziyle boğuşuyor. Takımı HellRaisers ile birlikte yer alacağı ESL Pro League Season 7 için Amerika’da olması gereken Özgür, Türkiye’den Amerika için vize alamayacak.

Organizasyon takvimine göre yaklaşık iki hafta sonra Dallas’ta olması gereken oyuncu, Türkiye’den Amerika’ya vize başvurusu için en yakın tarihin 13 Haziran olarak göründüğünü, bu yüzden vize işlemleri için Ukrayna’ya gideceğini yazdı.

“Umarım bir turnuvayı daha kaçırmam”

Amerika’da takımıyla birlikte yer alabilmek için önce Ukrayna’ya gitmesi gereken woxic, Amerika vizesini Ukrayna’dan alacak. Bu sürecin ardından nasıl bir sonucun çıkacağı bilinmiyor. Bu gelişme sonrasında Özgür’ün açıklamaları şöyle oldu:” Ukrayna’ya gidip oradan başvuracağım, umarım bir turnuvayı daha vize sebebiyle kaçırmam.”

Hâl böyle olunca Türk oyuncunun takımı HellRaisers ile sahnede yer alamama ihtimali de yeniden gündeme geldi. Böyle bir durumun yaşanması durumunda HellRaisers’ın nasıl bir hamle yapacağı da henüz bilinmiyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive