Connect with us

Espor

XANTARES: “En iyi beş takımdan ikisini reddettim”

XANTARES: “En iyi beş takımdan ikisini reddettim”

Space Soldiers çatısı altından ayrıldıktan sonra ne yapacağı merakla beklenen kadro için her geçen gün yeni iddialar, konuşmalar gündeme geliyor. Kısa bir süre önce bir Twitch yayını sırasında konuşan Can “XANTARES” Dörtkardeş, zirvede yer alan beş takımdan ikisinin tekliflerini reddettiğini açıkladı.

Oyunu bırakmadan önce bir uluslararası bir takımda kesinlikle oynayacağını söyleyen oyuncu, “top 5 takımdan ikisini reddettim” diyerek kendisine gelen tekliflerden üstü kapalı olarak bahsetti. Ayrıca ex-Space Soldiers kadrosuyla iyi yerlere geleceklerini söyleyen oyuncu, “Biz bayağı uçacağız, bayağı yükselecek benim şu anki takımım” yorumunu yaptı.

Bir dönem ex-Space Soldiers kadrosu için SK Gaming’e dahil olma iddiaları dolaşsa da XANTARES’in bireysel olarak başka bir takıma dahil olma ihtimali de konuşuluyordu. Dil konusunda sorun yaşayacağı iddiaları dolaşan yıldız oyuncunun aynı kadroyla yola devam etmesi bekleniyor. Şu açıklamalarıyla aynı kadroyla devam edeceklerini bir kez daha doğrulayan XANTARES, gelecek için de epey iddiali görünüyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor