Connect with us

Apex Legends

Yeni Apex Legends karakteri ortaya çıkmış olabilir!

Veri madencileri yine iş başında

Apex Legends karakter havuzunu her geçen gün daha da büyütmeye devam ediyor. Veri madencilerine göre yeni bir karakter ile tanışmamıza çok az kaldı! Özellikle Apex Legends hakkında verdiği bilgiler ile tanınan veri madencisi That1MiningGuy oyun dosyaları arasında yeni karaktere dair bazı ipuçları keşfetti. Bu bilgilere göre çok yakında Forge ile tanışabiliriz! Eldeki bilgilere göre Forge daha çok yakın dövüş odaklı bir karakter olacak. Bu da genellikle menzilli silahlar üzerine kurulu oyun dinamiklerine yeni bir soluk getirecek. Forge karakterinin bilinen bazı yetenekleri ise şöyle:

Pull Shot

Düşmanları kendinize doğru çekmenizi yada kendinizi havaya fırlatmanızı sağlayacak bu yetenek ile karakterin çoğu yeteneği birbiri ile ilintili işleyecek.

Ground Slam

Düşman karakteri yere çarpmanızı ve ona hasar vermenizi sağlayacak bu yetenek ile loot kutularını, kapıları ve çeşitli engelleri de yok edebileceksiniz.

On the Ropes

Bu yetenek ise karakterinizin sağlığı ile ters orantılı olarak düşmana hasar vermenizi sağlıyor. Yani can değeriniz ne kadar düşükse o kadar fazla hasar verebiliyorsunuz. Buna ek olarak rakibe yakın dövüş hasarı vermeniz size geçici olarak kalkan kazandırıyor.

Victory Rush

Yakın dövüş saldırısı ile bir rakibi öldürmeniz sağlığınızı yeniler ve 10 saniye boyunca yüzde 30 hız artışı almanızı sağlar.

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

400x400

KAÇIRMAYIN

Apex Legends