Connect with us

Fall Guys: Ultimate Knockout

Yeni Fall Guys haritası Thin Ice için ilk fragman paylaşıldı

Yeni harita Hex-A-Gon’u çağrıştırıyor

Fall Guys Game Awards

15 Aralık’ta çıkacak olan üçüncü sezonuyla dikkatleri üzerine çeken Fall Guys’ın yeni haritası olan Thin Ice için ilk resmî fragman geldi.

The Game Awards’ta paylaştığı fragmanla üçüncü sezonunun çıkış tarihini 15 Aralık olarak açıklayan Fall Guys, zirvesindeki kadar popüler olmasa da oyuncuları yeni içeriklerle eğlendirmeye devam ediyor. En İyi Topluluk Desteği ödülüne layık görülen Fall Guys’ın üçüncü sezonunda eklenecek haritalardan bir tanesi oyuncularla paylaşıldı. Fall Guys’a eklenecek olan yeni seviye, oyunda uzun süredir bulunan Hex-A-Gon haritasına oldukça benziyor.

Yeni Fall Guys haritası Thin Ice

Hex-A-Gon mantığıyla işleyen, fakat üzerine birkaç kez basıldığında veya uzun süre boyunce üzerinde durulduğunda kırılan altıgenlerden oluşan haritada üst üste bulunan üç adet katmandan oluşuyor. İnce Buz anlamına gelen Thin Ice ismini taşıyan yeni Fall Guys mini oyunu, yapılan paylaşıma göre final evresinde oyunculara sunulacak.

Fall Guys’ın yeni sezonu 15 Aralık’ta oyuna ekleniyor. Üçüncü sezonla birlikte oyuna yedi yeni harita eklenecek. Otuzun üzerinde yeni kostüm de oyuncularla buluşacak.

Oyun merakını babasının internet kafesinde edinmiş bir dilbilim öğrencisi. Editörlük yapar.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Fall Guys: Ultimate Knockout