Connect with us

VALORANT

Yeni VALORANT ajanı KAY/O için ilk tanıtım videosu geldi

Merakla beklenen yeni VALORANT ajanı için bir video yayınlandı.

Yeni VALORANT ajanı KAY/O için ilk tanıtım videosu geldi

Hakkında çok az bilgi ve çok fazla söylenti olan yeni VALORANT ajanı KAY/O için ilk tanıtım videosu geldi. 17 Haziran gününün akşam saatlerinde yayınlanan tanıtım videosu ile birlikte ajana hakkında pek çok yeni bilgiye ulaştık.

VALORANT’ın sosyal medya hesapları üzerinden yayınlanan 2 dakika 53 saniyelik videoda KAY/O yetenekleri ve rakiplerini avladığı anlar ile karşımıza çıkıyor. Daha önce de pek çok kez söylenen ajan susturma yeteneği doğrulanırken, pek çok yeni özellik de bu videoda görüldü.

https://twitter.com/VALORANTtr/status/1405541478319808512

Mike – Valorant Leaks & Info tarafından paylaşılan yeni VALORANT ajanının yeteneklerini aşağıda görebilirsiniz.

VALORANT KAY/O Yetenekleri

  • Sıfır/Nokta: Bir susturma bıçağı alın. Fırlatmak için ateş edin. Bıçak çarptığı ilk yüzeye yapışır ve ardından patlamanın yarıçapındaki herkesi susturur.
  • Flash/Bellek: Bir flaş bombası alın. Fırlatmak için ateş edin. Flaş bombası kısa bir süre sonra patlar ve görüş hattındaki herkesi kör eder.
  • Frag/ment: Bir el bombası alın. Fırlatmak için ateş edin. Parça yere yapışır ve birden çok kez patlar, her patlamada merkezde neredeyse ölümcül hasar verir.
  • Null/CMD(Ulti): Karakteri güçlendiren ve bulunduğu yerden büyük enerji darbelerinin yayılmasına neden olan polarize Radyanit enerjisiyle aşırı yükleme. Bu darbelerle vurulan düşmanlar kısa süreliğine susturur.

İlginizi Çekebilir:

germsg ve Dreamycsgo şike sebebiyle VCT’den yasaklandı

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


VALORANT