Connect with us

Espor

Yeni VALORANT ajanı Neon için ilk görsel yanlışlıkla geldi

Yeni VALORANT ajanı için ilk görsel yanlışlıkla paylaşıldı.

Yeni VALORANT ajanı Neon için ilk görsel yanlışlıkla geldi

Dünyanın her yerinde oyuncuların büyük bir çoğunluğu yeni yıla odaklanırken, VALORANT oyuncularını şaşırtan ve heyecanlandıran bir haber yanlışlıkla ortaya çıktı. 31 Aralık Cuma gününün akşam saatlerinde Amazon Prime Gaming bünyesinde VALORANT için oluşturulan ganimet sayfasına bakan oyuncular yeni VALORANT ajanı Neon için ilk görsele şahit oldular.

Oyuncular, Amazon Prime üyelerine verilen hediyelerin göründüğü sayfada yer alan görselde Filipinli olduğu söylenen ajan ile karşılaştılar. 2022 yılında oyuna eklenmesi beklenen ajanın ortaya çıkmasının ardından görsel kısa süre sonra sayfa üzerinden kaldırılsa da her şey için çok geç olmuştu.

Pek çok kişi tarafından paylaşılan görselin ardından resmi VALORANT Twitter hesabı üzerinden de bir açıklama yapıldı.

Yeni VALORANT ajanı Neon olarak adlandırıldı

Oyunun resmi sosyal medya hesabı üzerinden yapılan açıklamada ise yeni ajan hakkında birkaç ipucu daha paylaşıldı. “Görünüşe göre bazılarınız bir sonraki ajanımızdan daha hızlı olabilirsiniz. İşte paylaşmak için kırpılmamış bir sürüm. Gelecek hafta görüşürüz!” sözleri ile yeni ajanın öne çıkan özelliklerinden birinin hız olduğu detayı ortaya çıktı.

Ayrıca paylaşımda yer alan görselde “Neon” yazısının yer alması da yeni VALORANT ajanının adının Neon olduğu ihtimalini güçlendirdi. Yapılan paylaşımı ve ajanı aşağıda görebilirsiniz.


İlginizi Çekebilir:

2021 Upcomer VALORANT ödüllerinde yılın yayıncısı Ferit “wtcN” Karakaya!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor