Connect with us

VALORANT

Yeni VALORANT haritasından bir görüntü paylaşıldı!

Yeni VALORANT haritasına ait detaylar gelmeye devam ediyor!

VALORANT-new-map

Riot Games, yeni VALORANT haritasına ait olduğu düşünülen bir görüntü paylaştı. Bu görüntüde farklı dillerde kelimelere de rastlıyoruz!

Sıkı VALORANT takipçileri birkaç ay öncesinde bile yeni haritaya ait birkaç ipucu bulmuştu. Oyunun çıkışının birinci senesini kutlamak amaçlı yayınlanan videoda ve oyun içindeki oyuncu kartlarının bir tanesinde yeni haritaya ait gizli ipuçları bulunuyordu. Hatta oyunun hikayesi ile ilgilenen bir kesim son Gece Pazarı arka plan görselinin bile yeni haritaya ait referanslar içerdiğini söylemişti.

https://twitter.com/ValorINTEL/status/1429857094660857871

Yayınlanan görüntüde sol tarafta yeşillikli bir alan görünürken sağ taraf ise bir çölü andırıyor. Haritanın tam ortasında bulunan mavi parlak kısım ise bir hayli ilgi çekici.

Resmin ortasında yazan Entzweite Weiten, bölünmüş genişlikler anlamına geliyor. Aşağıda yer alan Futuros Revelados ise gelecek ortaya çıktı gibi bir anlam içeriyor. Çince yazılar ise bazı takipçiler tarafından krallığın düşüşünü temsil eden anlamlar içeren kelimeler olarak nitelendiriliyor.

Sağ üstte yer alan küçük resim de haritanın B tarafını gösteriyor. Muhtemelen haritanın çöl kısmı B, yeşillikli kısım ise A tarafı olacak.

Heyecan verici bir görsel olmasının yanı sıra gizemini de koruyan bir paylaşım yapılmış Riot Games tarafından. Henüz bu haritanın ne zaman oyuna dahil edileceği belli değil fakat böyle bir tanıtım görseli geldikten kısa bir süre sonra bir oynanış ve tanıtım videosu ile hayranlarla buluşturulacaktır.

Detaylar için bizi takip etmeye devam edin!

İlginizi Çekebilir:

Mucahit21: “Ülkemi temsil etmek tabii ki çok büyük bir gurur kaynağı”

Gamescom 2021 ödüllerine aday gösterilen oyunlar açıklandı

8 yaşından beri oyun oynayan, esporla tanıştıktan sonra hayatı değişen bir insan. 10 yıllık League of Legends oyuncusu. Bilgisayar mühendisi.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


VALORANT