Connect with us

Espor

Swain Yenileniyor: Yeni Yetenek Seti Belli Oldu

Riot Games sadece yeni şampiyonları oyuna getirmekle kalmıyor, popülaritesini kaybetmiş eski şampiyonları yenileyerek onların da ön plana çıkmasını sağlıyor. 2017 yılı içerisinde birçok şampiyonu yenileyen Riot Games‘in 2018 yılında yapacağı ilk yenileme Swain şampiyonuna oldu. Eskisi gibi ölmeme ve can emme gibi şampiyonun ana mekaniğini oluşturan ögeler yeni Swain‘de de yer alıyor.

Yeni Swain’in Yetenek Setinde Neler Bulunuyor?

Pasif: Kuzgun Sürüsü

Swain artık yerine sabitlenen şampiyonları kendine doğru çekebiliyor. Belli aralıklarla sabitlenen şampiyonlara sağ tıklayarak onları kendinize çekebileceksiniz. Bunun yanı sıra katledilen rakipler olduğu yerde bir Tayf bırakıyor. Swain bu Tayf’ları toplayarak can kazanabiliyor.

Q: Ölümün Eli

Swain ileriye doğru yetenek atışı yapar. Bu atışlardan her biri ilk isabet ettiği rakibe hasar verir. Ayrıca bu yetenek rakiplerine isabet ettiğinde Swain’in belli bir mana kazanmasını sağlıyor.

W: İmparatorluğun Gözü

Swain uzun bir menzile sahip bu yeteneğinde işaretlediğiniz hedef alanda hem rakiplerin ortaya çıkmasını, hem de yavaşlayarak hasar almasını sağlıyor. Ayrıca yeteneğin tuttuğu her şampiyon için Swain Tayf kazanıyor.

E: Kara El

Swain bu yeteneğiyle ileriye gidip geri gelen bir el fırlatıyor. Bu el yoluna çıkan tüm rakiplere hasar veriyorken geri dönüşte isabet ettiği ilk şampiyonu yerine sabitliyor.

R: Karanlığın Zirvesi

Şampiyonun eski ultisi ile aynı mantıkta olan bu yetenek ondan daha güçlü gibi gözüküyor. Swain yeteneği kullandığı anda yüksek miktarda can kazanıyor ve öncelikli olarak yanında bulunan şampiyonlardan can kazanmaya başlıyor. Yetenek bittiğinde patlıyor ve Swain’in topladığı Tayf sayısına göre değişen bir şekilde etrafındakilere hasar veriyor.

Swain’in yeteneklerini ve oynanışını izlemek isterseniz aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz:

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor