Connect with us

VALORANT

Yinsu Collins BBL hakkında paylaştığı gönderiyi ölüm tehditleri nedeniyle sildi

Yinsu Collins, paylaştığı bir gönderiyi ölüm tehditleri nedeniyle kaldırdığını açıkladı!

yinsu collins tehdit

VALORANT Champions Tour kısa adıyla VCT 2022 Stage 1 EMEA Challengers turnuvasının 2.hafta 2.gün maçları tamamlandı. Bugünün en popüler karşılaşması ise BBL vs FNATIC maçıydı. Karşılaşmada FNATIC ekibi BBL Esports’u 2-0 yenmeyi başardı ve özellikle ikinci harita Ascent oldukça çekişmeli geçti. BBL Esports genel karşılaşmada yeterli performansı gösteremedi. Ünlü Espor gazetecisi ve sunucusu Yinsu Collins, paylaştığı gönderiyi ölüm tehditleri aldığı gerekçesiyle sildiğini açıkladı.

Sildiği gönderide FNATIC oyuncusu Boaster’ı etiketleyip ”Come to BBL” yazdığı iddia edilen Yinsu Collins, oldukça popüler olan ”Come to BBL” şakasını içeren esprili bir gönderi paylaşmıştı. Bu gönderiye gelen ölüm tehditleri nedeniyle gönderiyi sildiğini belirten Collins, yaptığı açıklamada ise şunları söyledi:

”Ölüm tehditleri eğlenceli olmadığı için tweetimi sildim. Kırılan herkesten özür dilerim. Neyse, seni seviyorum BBL, gelecek hafta daha güçlü gel <3 #FORZABBL

Gönderinin altına Türk VALORANT topluluğundan destek mesajları geldi. Gelen mesajlardan birisine Collins, şu şekilde cevap verdi:

”Kanka topluluğu seviyorum, bir meme ‘yüzünden kimseyi incitmeye değmez sorun değil :)”

Yaşanan bu duruma Hetze nickiyle tanıdığımız Espor sunucusu Eren Akın’dan açıklama geldi. Eren Akın, Twitter hesabı üzerinden şu açıklamayı yaptı:

”Her uluslararası maç zamanı şunları yaşamasak keşke artık.”

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


VALORANT