Connect with us

ZULA

Zula Mobile Ramazan Güncellemesi yayınlandı

.@ZulaMobileGame Ramazan Güncellemesi oyuncular ile buluştu.

Zula Mobile Ramazan Güncellemesi yayınlandı

Zula Mobile Ramazan güncellemesi ile, Safranbolu ve Çanakkale haritalarının gece versiyonları, ekstra bonus kazandıran maçlar ve daha pek çok sürpriz etkinlik oyuncuları bekliyor.

Ramazan güncellemesi ile birlikte oyuna eklenen özelliklerle, Zula Mobile’da akşam 20.00’den sabah 05.00’e kadar yapılacak maçların çok daha heyecanlı ve rekabetin daha da coşkulu olacağı belirtiliyor.

Geçtiğimiz yıl yayınlanmasının ardından kısa sürede 7 milyon indirme sayısına ulaşan mobil FPS oyununun yeni güncellemesi ile Safranbolu ve Çanakkale Haritalarına getirilen gece modu oluyor.

Bu iki harita Ramazan ayı boyunca akşam 20:00’dan sabah 05:00’a kadar gece modunda kalacak. Bunlara ek olarak %20 EXP  ve %20 ZMP bonus etkinlikleri de, Ramazan ayı boyunca tüm oyun modu ve haritalarda akşam saat 20.00’den sabah 05.00’e kadar aktif olacak.

Zula Mobile Ramazan güncellemesi ile Bereket Silah Kasaları da oyunda

Güncelleme ile oyuna eklenen bir başka yenilik de Bereket Silah Kasaları oldu. Güncelleme ile Bronz, Gümüş ve Altın Silah Kasası oranlarında Bereket Silah Kasaları oyuna eklenirken, Altın Bereket Silah Kasası, Günlük Giriş Ödülleri sistemindeki 7. gün kasası ile değiştirildi.

Bereket Kasaları, Ramazan Ayı boyunca oyun içindeki marketten Zula Parası ile satın alınabilecek.


İlginizi Çekebilir:

PUBG 11.2 yama notları paylaşıldı!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


ZULA