Connect with us

Espor

Zula Rekabet Turnuvası’nda bazı takımlar kural ihlali yaptı!

Zula Rekabet Turnuvası’nda kural ihlali yapıldı. @zulaoyunespor

Zula Rekabet Turnuvası’nda bazı takımların kural ihlali yaptığı ve bundan dolayı ceza aldığı açıklandı.

Zula tarafından yapılan açıklama

Oyuncu Hesapları İle İlgili İhlaller

Zula Rekabet Turnuvası, Zula Süper Lig’e giden yolda bütün katılımcı takımlara eşit ve dürüst bir oyun tecrübesi yaşatmayı amaçlamaktadır. Bu eşit ve dürüst ortamın bütün takımlara sağlanabilmesi için Zula Rekabet Turnuvası kurallarına bütün takımların uyması büyük önem arz etmektedir.

Zula Rekabet Turnuvası’nın öncelikli kurallarından biri, oyuncuların turnuva başladıktan sonra herhangi bir şekilde isim değişikliği yapmaması ve bu yolla herhangi bir takıma illegal şekilde dahil olmaması ile ilgilidir. Her takım turnuvaya başladığı hesaplar ve kişiler ile turnuvanın sonuna kadar gitmekle yükümlüdür. Bu konu ile ilgili Zula Rekabet Turnuvası kuralları aşağıdaki gibidir.

“3.2. Oyuncuların Karakter Adları
Zula Rekabet Turnuvası’na başvuru yapılırken bütün oyuncuların karakter adlarının doğru yazıldığından emin olunmalıdır. Turnuva biletleri sistem tarafından otomatik gönderilir ve yanlış yazılan karakter adlarına gönderilmeyen turnuva biletlerinde sorumluluk takıma aittir. Turnuvanın başlamasının ardından oyuncuların karakter adlarında herhangi bir değişiklik yapması yasaktır.

3.3. Oyuncu Hesapları
Her oyuncu turnuvaya kayıt olduğu oyuncu hesabı ile turnuvanın sonuna kadar devam etmelidir. Turnuva sırasında karakter adı değişikliği yoluyla farklı bir hesap kullanmak ya da turnuva kadrosuna dahil olmayan bir oyuncuyu takıma dahil etmek yasaktır.”

1024 takımın yer aldığı Zula Rekabet Turnuvası 6. Sezon’da çeyrek final aşamasında ekiplerimizin kalan 32 takıma yapmış olduğu detaylı incelemede, aşağıda yer alan takımlarda bulunan bazı oyuncuların farklı hesapları veya oyuncuları turnuvaya dahil ettiği tespit edilmiştir. Zula Rekabet Turnuvası kurallarının ihlali sebebiyle yazının devamında belirtilen takımların turnuvadan men edilmesine karar verilmiştir.

Bütün soru ve itirazlar ile ilgili espor@lokumgames.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.

İlgili takım listesi aşağıdaki gibidir.

A Grubu

Outlaw`E-Sports, SpaceCats`e-Sports, `BlackWhite`e-Sports, Dynamic5, Avangers`Gaming, Team`Se7en

B Grubu

OyunHizmetleri`AC, WeAreKing, KiLL4Me`, On`WEDNESDAY, WesternWolwes`Espor

C Grubu

WeAreKing`Academy, SonlejyoN`ESC, PuisSance, VendettaBeyleri`ESC, mooncake, #Team`Kiesay?, v1-DarkForce, MoreThanAGame!

D Grubu

MED`e-Spor, !Z|BIRAKANLAR, EasyPeasy!, ULU`TURKLER, BONJOUR`eSports

Elinden kalem düşmeyen...

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor