Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

DreamHack Open Fall 2020 Playoff üst tur raunt 1 maçları tamamlandı!

DreamHack Open Fall 2020 Playoff üst tur raunt 1 son maçı bugün oynandı.

DreamHack Open Fall 2020 Playoff üst tur raunt 1 ilk maçı dün Astralis ve Avrupa karması GODSENT arasında gerçekleşti. Bo3 formatında oynanan maçta GODSENT, kendi seçtikleri Inferno haritasında 16:3 gibi kötü bir skorla rakibine boyun eğdi. İkinci harita Nuke‘da, Astralis kendi seçtikleri haritada 16:10 galip gelerek genel skorda 2-0 ile rakibini kolay bir şekilde geçmeyi başardı.

Dün gerçekleşen bir diğer karşılaşmada ise Danimarka ekibi North, İsveç devi fnatic ile karşılaştı. İsveç ekibi fnatic‘de aynı Astralis gibi rakibine şans tanımadı. Kendi seçtikleri Inferno haritasında North‘u 16:9 ile geçen fnatic, rakibinin seçtiği harita Overpass‘da da 16:10 galip gelerek üst tur raunt 2’de Astralis‘in rakibi oldu.

Playoff üst tur raunt 1’in dün gerçekleşen son maçında temsilcimiz XANTARES‘in takımı BIG, Fransa ekibi G2 Esports ile karşılaştı. Fransa temsilcisinin seçtiği harita Inferno‘da BIG, ilk yarıyı 8:7 önde kapatmasına rağmen ikinci yarıda rakibinin geri dönüşüne engel olamadı ve ilk haritayı 16:13 kaybetti. İkinci harita Dust II‘de hata yapmayan BIG, kendi seçtikleri haritada 16:13 galip gelmeyi başardı ve maçı uzatmalara götürdü. Üst turda devam edecek takımı belirleyecek olan son harita Overpass‘da, G2 ilk yarıyı 8:7 önde kapattı. Ancak ikinci yarıda müthiş bir geri dönüşe imza atan BIG, ikinci yarıyı 9:2 önde kapatarak haritayı 16:10 kazanmayı başardı. Böylece genel skorda 2-1 galip gelen Alman ekibi BIG üst ligde yoluna devam edecek.

Playoff üst lig raunt 1 bugün saat 14:00’da gerçekleşen son maçında ise Fransa devi Team Vitality, NiP ile karşılaştı. Team Vitality rakibinin seçtiği ilk harita Mirage‘de 16:10 kazandı. Fransa ekibi, kendi seçtikleri ikinci harite Nuke‘de de 16:6 gibi bi skorla rahat bir şekilde kazandı. Toplam skorda rakibini 2-0 ile geçen Team Vitality, üst lig raunt 2’de Alman ekibi BIG‘in rakibi oldu.

 

They still don't understand but soon they will.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive