Connect with us

ZULA

Zula rekabeti oyunun yeni tüfeği Groza ile güncellendi

.@ZulaTurkiye’ye rekabeti arttıracak Groza silahı eklendi.

Zula rekabeti oyunun yeni tüfeği Groza ile güncellendi

Yerli MMOFPS oyunu Zula envanterine rekabeti çok daha heyecanlı hale getiren yepyeni bir silah olan Groza eklendi. Yapılan yeni güncelleme ile oyuna eklenen Groza, atış, hareket hızı ve tepme değerleri ile rekabeti üst seviyeye çıkarmak için geliyor..

Zula’nın en yeni silahı Groza, özellikle atış ve hareket hızı ile dikkat çekerken, MPT-76 ve AUG A3 silahlarının da en büyük rakibi olacağı söyleniyor. Taarruz rekabetine yeni bir soluk getirecek olan Groza’nın yükseltme materyalleri ile ilgili sürprizi de oyuncuları mutlu edecek. Bu yeni silahın oyuna eklenmesi şerefine, yükseltme materyalleri hem MPT-76 ve AUG A3’e oranla daha az olacak.

+5 yükseltme seviyesindeki Groza ile sevilen MMOFPS oyununun mevcut silahları MPT ve AUG kadar azalma gerçekleşecek. Hasar açısından da bu silahlarla aynı seviyede olan Groza, atış hızı ve tepme değerlerinden dolayı, saniyede verilen hasar açısından ise çok daha iyi bir performans sunuyor. Groza, ayrıca birbirinden çarpıcı 28 farklı deseni ile birlikte geliyor.


İlginizi Çekebilir:

Zula 6 ayda 291 bin kişiyi oyundan banladı!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


ZULA