Connect with us

ZULA

Zula Yaz Sezonu yeni bir harita ve farklı desenlerle güncellendi

Zula Yaz Sezonu oyuncular ile bir araya geldi.

Zula Yaz Sezonu yeni bir harita ve farklı desenlerle güncellendi

Yerli MMOFPS türü oyunu Zula’da oyuncuları heyecanlandıracak Zula Yaz Sezonu güncellemesi, oyunculara tatil modunu da yaşatacak pek çok yenilik içeriyor. Zula severlere heyecan dolu bir yaz vadeden Yaz Sezonu’nda, yepyeni bir haritanın yanı sıra, yeni eğlence modu ve yaza yakışır birbirinden renkli lolipop desenleri yer alıyor.

Zula Yaz Sezonu nedeniyle eklenen “Havuz Haritası”, oyunculara tatil havasını sonuna kadar yaşatacak. Oyuncular ayrıca Su Savaşı Modu’nda eğlenirken, aynı zamanda bol bol bol ödül de kazanacak.

Güncelleme ile Yaz Sezonu’na “Köpekbalığı”, “Atlantis” ve “Lolipop” adlı yeni desenler de eklendi. Bunlardan Atlantis ve Lolipop’a oyuncular Jeton Market’ten de ulaşabilecek.

Öte yandan bu sezonda “Yaz Jetonu” biriktiren oyuncuları, beta sürecinden çıkan Zula’nın yenilerinden Jeton Market’te birbirinden güzel ödüller bekliyor. “Yaz Jetonu”; Zula PASS Yaz Sezonu, Su Savaşı Modu, Rekabet, Hızlı Lobi TDM, Battle Royale, Özel Görev Kartları, Günlük Görevler ve Özel Turnuvası Sistemi (ÖTS) ile kazanılabilecek. Yaz Jetonu biriktiren oyuncular, Jeton Market’te bulunan ödüllerden seçim yapabilecek. Jeton Market’teki M93R, AUG A3, MPT-76, Kar98 ve daha birçok silahta birbirinden renkli Lolipop Desenleri de bulunuyor.

Zula Yaz Sezonu ile Deniz, Kum ve Güneş kasaları da oyunda

Zula Yaz Sezonu güncellemesi ile yazın muhteşem üçlüsü; Deniz, Kum, Güneş Kasaları da oyuna eklendi. Bu kasalarda sınırsız Groza, AUG A3, MPT-76, FN FAL Pro, Kar98 ve çok daha fazlası yer alıyor.

Güncellemenin ardından Yaz Sezonu’nda “Yaz Eldiveni” ve “Lolipop Eldiveni” de yerini aldı. Zula severler Yaz Eldiveni’ni Zula PASS’ten, “Sınırsız Lolipop Eldiveni” ve “Sınırsız Aqua Eldiveni”ni de Jeton Market’ten alabilecekler.

Zula’da üst seviyelere daha rahat ulaşmayı sağlayacak bol bol XP, XP ve materyal de Zula Yaz Sezonu boyunca oyuncuları bekliyor. Toplamda 100.000 XP, 50.000 Materyal, 50.000 ZP, Yaz Sezonu’nu tamamlayan oyuncuların olacak. Sezona özel spreyler, etkinlikler ve çok daha fazlasının olduğu Yaz Sezonu’nda, Zula PASS’ta da on binlerce ödül kazanılabilecek.


İlginizi Çekebilir:

2021 TESFED Türkiye Kupası PUBG Mobile şampiyonu belli oldu!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


ZULA