Connect with us

LoL

Zven, Kuzey Amerika tekli dereceli sırasını domine ediyor!

Zven, Kuzey Amerika tekli derecelisinde birinci ve dördüncü sırayı almış durumda!

zven cloud9

Cloud9‘ın başarılı nişancısı Zven, ligde gösterdiği performansı tekli derecelide de göstermeye devam ediyor. Yıldız nişancı, Kuzey Amerika tekli derecelisinde birinci ve dördüncü sıraya sahip durumda!

TSM‘de geçirdiği kötü sezonun ardından Cloud9’ın yolunu tutan Zven, burada adeta kendini buldu. Lig başlarında rakibe skor bile vermeyen yıldız nişancı, kuşkusuz takımına 2020 LCS Bahar Mevsimi şampiyonluğunu getiren en önemli etkenlerden birisiydi.

22 yaşındaki genç yetenek, birinci sıradaki hesabında şu an tam on maçlık galibiyet serisinde bulunuyor. Son oynadığı 30 karşılaşmanın da 21’ini kazanarak %65‘e yakın bir kazanma oranı tutturmuş durumda.Bir çok şampiyonla kazanma oranı çok yüksek olsa da %76 kazanma oranı ile Kalista biraz daha öne çıkıyor. Dördüncü sıradaki hesabında bu kadar yüksek kazanma oranlı şampiyonlar olmasa da buradaki kazanma oranları da dikkat çekici. Büyücüleri de alt koridorda oynamayı seven Zven, Cassiopea, Kalista ve Miss Fortune ile %63 kazanma oranına sahip.

Tekli derecelide birinci ve dördüncü sıraya sahip olduğunu gösterdiği Tweet’ine eklediği ironik yorum ise şu şekilde:

“Alt koridor çok zayıf.”

Çoğu yayıncı ve profesyonel oyuncunun şikayette bulunduğu nişancıların zayıf olmasına atıfta bulunan Zven pek öyle düşünmüyor gibi.

Zven’in bu etkileyici performansına baktığımız zaman Cloud9 için 2020 LCS Yaz Mevsimi iyi gitmeye devam edecek gibi duruyor. Kendisi de 2014‘ten beri ilk defa kazandıkları bu ünvanı korumaya niyetli gibi.

2020 LCS Yaz Mevsimi 12 Haziranda geri dönüyor!


VALORANT’ın yeni oyun modu Spike Rush’a yakında bıçak turu gelebilir

Bilgisayar Mühendisliği öğrencisi aynı zamanda da oyun ve espor sevdalısıyım. Oyun oynamayı ve esporla alakalı tartışmayı, sohbet etmeyi, yazı yazmayı severim.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

LoL