Connect with us

Espor

5 Ronin League of Legends takımı koçu Vez’den ayrılık duyurusu

5 Ronin ekibinde bir ayrılık yaşanıyor.

5 Ronin League of Legends takımı koçu Vez'den ayrılık duyurusu

Şampiyonluk Ligi 2022 Kış Mevsimi grup aşamasını 10 galibiyet 8 mağlubiyet ile 4.sırada bitiren ve çeyrek finallerde Info Yatırım Aurora’ya mağlup olması ile mevsimdeki macerası sonlanan 5 Ronin ekibinde bir ayrılık yaşanıyor.

22 Mart Salı günü açıklanan Şampiyonluk Ligi 2022 Kış Mevsimi Mevsim Ödülleri kapsamında En İyi Koç ödülünü kazanan Vezni “Vez” Tönissen, 4 Nisan Pazartesi gününün öğle saatlerinde yayınladığı açıklama ile birlikte ayrılık haberini paylaştı.

Vez: “Neredeyse 4 yılın ardından 5 Ronin’den ayrılmaya karar verdim”

Neredeyse dört yılın ardından 5 Ronin takımından ayrılma kararı aldığını dile getiren Tönissen, “Geleceğin ne getireceğini bilmiyorum ama özellikle sezonun teknik direktörü ödülünü aldıktan sonra koçluğa devam etmek için sabırsızlanıyorum.” dedi.

Paylaştığı devam Tweet’inde ise koç, takım arkadaşları ve taraftarlara şu sözler ile veda etti: “Söylenecek çok şey var ama şimdilik birlikte çalıştığım ve rekabet ettiğim herkese teşekkür etmek istiyorum. Sebep olabileceğim tüm zor duygular için özür dilerim, hepinizi seviyorum. Vez gider.”


İlginizi Çekebilir:

NASR Esports’ta Kirei ile yollar ayrıldı

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor