Connect with us

Espor

Galakticos VALORANT takımının yeni koçu RydeN, Playerbros’a konuştu

Galakticos VALORANT takımının yeni koçu RydeN, transferin ardından Playerbros’a konuştu

Galakticos VALORANT takımının yeni koçu RydeN, Playerbros'a konuştu

VALORANT Regional Leagues 2022 Turkey: Birlik Aşama 1 etkinliğinde mücadele ederken gördüğümüz Galakticos, geçtiğimiz hafta gündeme VALORANT kadrosunu güçlendirmek adına attığı adım ile gelmişti.

29 Mart Salı günü takım tarafından yapılan açıklama ile birlikte daha önce fastPay Wildcats, Dark Passage ve Anatolia Esports bünyesinde görev alan Umut “RydeN” Salas’ın takıma baş koç olarak katıldığı duyurulmuştu.

Transferin ardından RydeN, Playerbros’a konuştu.

RydeN: “Oyunu bıraktığım kulübe geri dönmek çok anlamlı oldu.

2021 yılının Ağustos ayında espor kariyerine bir ara veren Salas, hem espor arenasına hem de Galakticos’a dönüşü hakkında “Açıkçası uzun bir aradan sonra espora geri dönmek beni heyecanlandırdı. Özellikle oyunu bıraktığım kulübe geri dönmek çok anlamlı oldu.” şeklinde konuştu.

Oyuna ara verdikten sonra zaman buldukça espor karşılaşmalarını izlemeye devam ettiğini belirten koç “İzlediğim maçlardan sonra oyuna dönmeye yönelik hevesim sürekli artıyordu. Bütün bunların ardından oyuna dönmekle alakalı fikrimi kesinleştirdim ve Twitter’dan paylaşım yaptım. Galakticos ile yaptığımız görüşmeler sonucunda anlaşmaya vardık.” dedi.

Umut “RydeN” Salas baş koçluğuna getirildiği Galakticos VALORANT takımı kadrosu hakkında ise şu değerlendirmede bulundu:

“Elimizdeki kadroya baktığımda gerçekten çok önemli ve potansiyelli bir ekip olduğumuzu söyleyebilirim. Hedefimiz elbette şampiyonluk olmak zorunda ve çalışmalarımızı da buna yönelik gerçekleştiriyoruz.”


İlginizi Çekebilir:

Unknownpros kadın VALORANT takımı Unknownpros Female duyuruldu

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor