Connect with us

Espor

Unknownpros kadın VALORANT takımı Unknownpros Female duyuruldu

Unknownpros bünyesindeki kadın VALORANT takımı Unknownpros Female duyuruldu.

Unknownpros, kadın VALORANT takımı Unknownpros Female duyurdu

VALORANT ve PUBG Mobile alanlarında mücadele ederken gördüğümüz Unknownpros ekibi, 2 Nisan Cumartesi gününün akşam saatlerinde VALORANT alanındaki yeni takımı Unknownpros Female’i duyurdu.

Lexa, Destina, dociless, Noodle ve Luie’den oluşan kadın VALORANT takımı, “Aramıza hoş geldiniz, birlikte nice başarılara imza atmak dileğiyle.” sözleri ile duyuruldu.

Transferlerin ardından bir paylaşım yapan Unknownpros Kurucusu Taygun Alban, yeni kadın takımları hakkında “Bir kadın takımı kurmayı bir süredir planlıyorduk ve kısmet bugüneymiş. Umarım bizimle geçirdikleri süreden keyif alır ve bizleri gururlandırırlar.” ifadesini kullanırken, takımın Genel Menajeri Faruk Can Öztürk ise duygu ve düşüncelerini “Hoş geldiniz! Birlikte güzel anılar ve başarılar elde etmek dileğiyle” sözleri ile paylaştı.

Unknownpros’tan Fire Flux Esports’a teşekkür

Unknownpros Female takımının duyurulması ile birlikte bir teşekkür mesajı da paylaşıldı. 5 Ocak Çarşamba günü Fire Flux Esports bünyesine katılan Kardelen ”Destina” Bağış’ın Unknownpros’a transfer olmasının ardından FF’e “Destina’nın transfer sürecinde gösterdiği profesyonellik sebebiyle @firefluxesports ailesine teşekkür ederiz!” sözleri ile teşekkür edildi.

Transfer olan Destina ise ayrılığı hakkında “Kısa sürede çok iyi insanlar tanıdım herkese çok teşekkür ederim. Özellikle @kubilic1ous ve @marqnue sizinle çalışmak büyük bir gururdu kattığınız her şey için minnettarım” sözlerini dile getirirken, yeni takımı hakkında “HOŞBULDUM yepyeni bir serüven başlıyor” dedi.

Unknownpros Female VALORANT takımı kadrosu

  • Kader ”Lexa” Karaöz
  • Kardelen ”Destina” Bağış
  • Sude ”dociless” Sancak
  • Mine ”Noodle” Arıtürk
  • Gizem ”Luie” Harmankaya

İlginizi Çekebilir:

Fellow Shark yeni kadın VALORANT oyuncularını arıyor!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor