Connect with us

Espor

VALORANT Champions fatihi Acend, zeek ile bir yıl daha devam dedi

#VALORANTChampions şampiyonluğunun ardından Acend, hızlı adımlar atmaya devam ediyor.

VALORANT Champions fatihi Acend, zeek ile bir yıl daha devam dedi

Temsilcimiz Mehmet Yağız “cNed” İpek’in takımı Acend, VALORANT Champions 2021’de şampiyonluğa ulaşmasının ardından 24 saat dolmadan önümüzdeki yıl gerçekleştirilecek etkinlikler için hazırlıklara başlamış görünüyor. Yapılan açıklamalara göre Acend, zeek ile bir yıl daha devam dedi.

13 Aralık Pazartesi gününün öğle saatlerinde yapılan sosyal medya paylaşımlarına göre Avrupa merkezli espor organizasyonu Acend, 20 yaşındaki Polonyalı oyuncusu Aleksander “zeek” Zygmunt ile bir yıl daha devam etme kararı aldı.

zeek: “Bu adamlara katıldım ve hayatım 180 derece değişti”

Atılan yeni adım takım tarafından sadece “yeniden imzalandı” sözleri ile duyurulurken, daha detaylı açıklama genç oyuncudan geldi. VALORANT Champions 2021’de sergilediği performans ile adından söz ettiren oyuncu, yaptığı açıklamada uyandığında VALORANT’ta en iyi olduğunu fark ettiğini belirtirken, gelen mesaj ve yorumlar hakkında “Hepsini tek tek okumaya çalıştım ama çok zordu o yüzden sadece şunu söyleyeceğim: Desteğinizi ve nazik mesajlarınızı çok seviyorum, sonunda o kadar uğraştığım şey gerçek oldu ki bir bebek gibi ağladım.” dedi.

Açıklamasının devamında kariyerinden ve son haberlerden bahseden oyuncu, “Mayıs ayında takımım yoktu ve alt kademelerde kendimi tekrar kanıtlamam gerektiğini düşündüm ama bunun yerine bu adamlara katıldım ve hayatım 180 derece değişti.” ve “Acend’in parçası olan herkese sonsuza dek minnettarım, gelecek sezon için sözleşmemi yeniledim ve bu organizasyonu piyasadaki en büyüklerden biri yapacağız.” sözlerini kullandı.


İlginizi Çekebilir:

cNed: “Bu turnuva ‘cNed ve arkadaşları’ olmadığının kanıtı”

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor