Connect with us

Espor

Altay Espor FIFA takımından transfer yağmuru!

Altay Espor FIFA takımı, iki yeni oyuncuya hoş geldin dedi.

Altay Espor FIFA transferler
Altay Espor FIFA transferleri

Altay Espor’un EPL heyecanı

Geçtiğimiz günlerde başlayan ve  hala devam eden Virtual Pro Gaming tarafından düzenlenen Esports Premier League’de ülkemizi temsil eden takımlardan biri olan Altay Espor, takımına iki yeni takviye ile destek verdi. Geçtiğimiz günlerde bu turnuva için kurdukları kadroyu paylaşmıştık. Esports Premier League’de 6.hafta geride kalırken, Altay Espor 3 galibiyet, 3 mağlubiyet ve -4 averaj ile ligin 14. sırasında yer alıyor.

Altay Espor FIFA takımına iki yeni isim

Lig ilerlemeye devam ederken Altay Espor, FIFA Pro Clubs takımına iki yeni isim ekleyerek ligde üst sıralara çıkmayı amaçlıyor. Resmi Twitter hesabından yaptığı duyuruda Altay Espor, yeni oyuncularına hoş geldin dedi.

https://twitter.com/AltayEspor/status/1547924686696132610

https://twitter.com/AltayEspor/status/1547947684576706561

Salih “Caleeh23” Musaoğlu ve Franjo Lucic “Kramaric__27” Jozak transferleri ile takımını güçlendiren Altay Espor FIFA takımı, ligin ilerleyen haftalarında galibiyet arayacak. Gelecek dört maçı ise, 18 Temmuz ve 19 Temmuz tarihlerinde oynanacak. Bu süreçte sırasıyla Mizka Esports, Volta Reborn, Insomnia ve son olarak PREM eSports ile mücadele edecek olan temsilcimize başarılar dileriz.


İlginizi Çekebilir:

Twitch yayıncılar için ödeme eşiğini düşürüyor!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor