Connect with us

Espor

VALORANT Masters Kopenhag playoff 2. günü tamamlandı!

VALORANT Masters Kopenhag playofflarında 2 gün geride kaldı!

VALORANT Masters

VALORANT Masters Kopenhag’da playoff heyecanı sürüyor. Heyecanlı bir grup döneminin ardından dün başlayan Playoff aşaması da VALORANT Masters Kopenhag turnuvasında heyecanı katladı.

Bugün oynanan playoff 2. Gün karşılaşmaları ise yine izleyicileri şaşırtmadı. Playoffların 2. Gününde hayranlar Leviatán ekibinin ilk uluslarası karşılaşmasını izlerken günün ikinci maçında ise NA derbisine tanıklık ettiler.

Paper Rex’te 2. Covid vakası!

 

Günün bir diğer gelişmesi ise Covid-19 ile halihazırda başı belada olan Paper Rex ekibinden geldi. Geçtiğimiz günlerde f0rspokeN’ın Covid-19’a yakalandığı haberini paylaşan Paper Rex şimdi de oyuncuları d4av41’in virüse yakalandığı haberini duyurdu.

DRX vs Leviatán

Leviatán ve DRX’in karşı karşıya geldiği günün ilk karşılaşması saat 18.00’de başladı. İlk harita olan Ascent’te Leviatán iyi bir başlangıç yaptı ve haritayı kazanarak 1-0’lık skor ile öne geçti. İkinci haritada ise şans Koreli ekip DRX’in yüzüne güldü. Breeze’de galip gelen DRX oyunu 3. ve son harita olan Haven’a taşıdı. Bu haritadan ise galip ayrılan taraf 2-1’lik skor ile DRX oldu ve böylece adını bir üst tura yazdırmış oldu.

OpTic vs XSET

https://twitter.com/ValorantEsports/status/1548046078561230848

VALORANT Masters Kopenhag playofflarında ikinci günün ikinci karşılaşması ise NA derbisiydi. OpTic ve XSET’in karşı karşıya geldiği karşılaşma saat 21.00’de başladı. İlk harita olan Haven’de yaşanan çekişmeli mücadeleden galip ayrılan taraf OpTic oldu. İkinci harita Bind’da da OpTic hayranlarını şaşırtmadı ve galip geldi. 2-0’lık skorla maçı kazanan OpTic, NA derbisinin galibi olarak adını bir üst tura yazdırdı.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor