Connect with us

Oyun

Amazon’un yeni yapımı New World, Steam’de haftanın en çok satan oyunu oldu!

Üst üste iki hafta Steam’de en çok satan oyun New World oldu

Amazon New World

Amazon’un geçtiğimiz haftalarda erken erişime açtığı yeni MMORPG oyunu New World, Temmuz ayının son haftasında Steam’de en çok satan oyun oldu. Oyuncu sayılarında 200 bin barajının üzerine sabitlenen New World’ün başarısı henüz oyunun tam sürümü çıkmadan göz dolduruyor. 31 Ağustos tarihinde betadan çıkacak New World’ü Steam üzerinden 109 TL karşılığında ön sipariş verebilirsiniz.

Oyunun bazı ekran kartlarına aşırı baskı uyguladığı haberlerinden sonra kamuoyund New World’ün tam sürümünün optimizasyonunun daha iyi olması gerektiği yönünde fikir oluştu. Amazon Game Studios’un belki de beklentileri karşılayabilecek tek oyunu New World, The Ascent ve Orc Must Die 3 gibi popüler yapımların çıktığı haftada en çok satan oyun olmayı başardı.

Son haftanın en çok satan oyunları:

  1. New World (erken erişim sürümü)
  2. New World Deluxe Edition
  3. The Ascent
  4. Tribes of Midgard
  5. Orcs Must Die 3
  6. Valve Index VR Kit
  7. Grand Theft Auto V
  8. Battlefield 1
  9. Hitman 2 Gold Edition
  10. Mini Motorway

Son iki haftada birinci sırayı almayı başaran New World, oyun dünyasının en popüler yapımlarından GTA V, Battlefield ve Hitman’i rahat bir şekilde geride bıraktı. The Ascent ise Game Pass kütüphanesinde yer almasına rağmen Steam satışlarında beklenenden iyi iş çıkardı.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Oyun