Connect with us

Espor

Ankara’nın oyun ve espor etkinliği GuestGo V tekrar sahneye çıkıyor!

.@gaziespor tarafından düzenlenen, Ankara’nın oyun ve espor etkinliği GuestGo V tekrar sahnede!

GuestGo V

Gazi Üniversitesi tarafından bu sene beşincisi düzenlenecek Ankara’nın oyun ve espor etkinliği GuestGo V Ekim ayında tüm kapılarını tekrar açıyor. 2020 yılında dördüncü etkinliği ile renkli görüntülerin oluştuğu etkinliğe bin kişiden fazla ziyaretçi akın etmişti. Ankara’nın en büyük etkinliklerinden biri olan GüestGo, pandeminin ardından bu sene 22-23 Ekim tarihileri arasında tekrar sahnede olacak!

GuestGo IV

Geçtiğimiz etkinlikte katılımcılar, Şükrü “Uthenera” Şentürk, Ahmet “Jahrein​” Sonuç, Batuhan “Videoyun” Bozkan, Tuna, “Pintipanda” Akşen, ‪Pelin “PQueen” Baynazoğlu, Mete “Easter Gamers” Özbey, Kemal Can “KendineMüzisyen” Parlak ve Ferit “wtcn” Karakaya’nın konuşmacı olarak çıktığı panellerde katılımcılar ünlü yayıncılar ile sohbet etme şansı yakaladılar.

Etkinliklerin vazgeçilmezi sayılan cosplay yarışmaları da oldukça çekişmeli rekabetler içerdi. Cosplay kostüm yarışmasında boy gösteren çeşitli kostümlerden Sona, Monokuma, V From Cyberpunk, Hollow Knight, White Queen gibi karakterlerin kostüm tasarımları etkinliğe renk kattı.

Elektronik sporculara yönelik 1v1 CS:GO aim turnuvalarıTFT turnuvaları ve League of Legends oyununda 1v1 turnuvalar düzenlendikten sonra etkinlik son buldu.

Ankara’nın oyun ve espor etkinliği GuestGo V tekrar sahneye çıkıyor!
Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor