Connect with us

Apex Legends

Apex Legends’a çok istenen özellik sonunda ekleniyor!

Geliştiriciler oyuncuların sesini nihayet duydu.

Apex Legends içeriğini sürekli yenileyerek ve oyunculardan gelen geri bildirimleri değerlendirerek oyunu sürekli güncel tutma niyetinde. Kullanıcıların oyunda görmek istedikleri özellikleri daha iyi analiz edebilmek için Trello grubunu herkese açık tutan Apex Legends forumlarda ve bu grup üzerinde istendiği sıkça belirtilen ve oynanışa ciddi bir biçimde etki edecek bir özelliği nihayet oyuna ekleme kararı aldı. 

Oyunda bir rakibi öldürdüğünüzde rakibinizin taşıdığı eşyalar death box adlı bir kutu içerisinde düşüyor. Bu kutuyu almak için harekete geçtiğiniz anda rakip ateşine maruz kalırsanız oyun sizi otomatik olarak ganimet toplama ekranından atıyordu. Bu da hızlıca ganimet topladıktan sonra rakip ateşine karşılık vermek için strateji planlayan kullanıcıları olumsuz bir biçimde etkiliyordu.


Apex Legends nihayet oyunculardan gelen sese kulak verdi ve herkese açık Trello grubunda bu konu üzerinde çalıştıklarını belirtti. Trello grubunda üzerinde çalışılanlar arasında görünen bu özellik oyuna eklendiği taktirde ganimet toplama ekranını açma ve kapatma seçeneği kullanıcıların elinde olacak. Kısacası ”ben ganimetimi toplarken gelecek 1-2 mermiye katlanabilirim” diyenlerdenseniz istediğinizi elde etmenize çok kısa bir süre kaldı diyebiliriz.

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

400x400

KAÇIRMAYIN

Apex Legends