Connect with us

LoL

Arcane 2.Kısım ne zaman yayınlanacak?

Arcane 2.Kısım ne zaman yayınlanacak?

Arcane Netflix

League of Legends‘ın Netflix üzerinden yayınlanan animasyon dizisi Arcane, yayınlanan üç bölümlük ilk kısmı ile büyük bir başarıya imza attı. Vi ve Powder‘ın hayatının zorluklarına odaklanan ilk kısım, Piltover ve yer altı şehri Zaun’da geçiyor. 38 farklı ülkede izlenme sayısı olarak bir numaraya çıkan dizi, Squid Game isimli popüler diziyi bile geride bırakmayı başardı!

Arcane toplamda 9 bölümden oluşacak bir dizi. 3 kısım olarak ayrı ayrı zamanlarda yayınlanacak. League of Legends takipçileri bu sezonlarda kendi favori şampiyonalarını da görme şansına sahip olabilir!

Ülkemizde Arcane’in ilk kısmı üç bölümle birlikte 7 Kasım saat 05:00’da yayınlanmıştı. Netflix tarihinde bir ilk olarak dizinin prömiyeri bu platform haricinde bir platformdan yani Twitch‘ten de yapılmış ayrıca prömiyere katılan izleyiciler Riot X Arcane etkinliği kapsamında çok özel ödüllerin sahibi olmuştu. Önümüzdeki bölümler çıkmaya devam ettikçe de bu ödüllerin dağıtımının süreceğini de belirten Riot, Arcane için çok özel, Kasım ayı boyunca sürecek bir etkinlik planlıyor!

İlk kısmın yayınlanışından kısa bir süre sonra neredeyse tüm takipçiler bu üç bölümü hızlı bir şekilde izledi. Hemen ardından ikinci kısım için beklemeye başlayan oyuncuların artık daha fazla beklemesine gerek kalmayacak! Arcane 2.Kısım, 13 Kasım yani yarın bizlerle olacak. Birinci sezonda şahit olduğumuz olayların ardından heyecanın hız kesmeden devam edeceği, karakterlerin çok daha gelişeceği ve hikayenin daha da içine gireceğimiz bir kısım bizleri bekliyor.

4, 5 ve 6.bölümün yayınlanacağı bu kısım yarın bizlerle olacak. 20 Kasım tarihinde de son üç bölüm yayınlanacak ve yıllardır üzerinde çalışılan Riot Games animasyon dizisinin ilk sezonu bizlere veda edecek!


İlginizi Çekebilir!

T1, ADC Teddy’nin 2022 için transfer seçeneklerini keşfetmesine izin verdi!

8 yaşından beri oyun oynayan, esporla tanıştıktan sonra hayatı değişen bir insan. 10 yıllık League of Legends oyuncusu. Bilgisayar mühendisi.

1 Yorum

1 Comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL