Connect with us

LoL

Arcane 3.Kısım ne zaman yayınlanacak?

Arcane 3.Kısım ne zaman yayınlanacak?

Arcane Netflix

League of Legends‘ın Netflix üzerinden yayınlanan animasyon dizisi Arcane büyük bir başarıya imza attı. Vi, Jinx, Heimerdinger, Jayce ve Caitlyn gibi şampiyonların hikayelerini izlediğimiz bu dizi , Piltover ve yer altı şehri Zaun’da geçiyor. 38 farklı ülkede izlenme sayısı olarak bir numaraya çıkan dizi, Squid Game isimli popüler diziyi bile geride bırakmayı başardı!

Arcane toplamda 9 bölümden oluşacak bir dizi. 3 kısım olarak ayrı ayrı zamanlarda yayınlanacak. League of Legends takipçileri bu sezonlarda kendi favori şampiyonalarını da görme şansına sahip olabilir!

Ülkemizde Arcane’in ilk kısmı 7 Kasım’da, ikinci kısmı ise 13 Kasım’da yayınlandı. Netflix tarihinde bir ilk olarak dizinin prömiyeri bu platform haricinde bir platformdan yani Twitch‘ten de yapılmış ayrıca prömiyere katılan izleyiciler Riot X Arcane etkinliği kapsamında çok özel ödüllerin sahibi olmuştu. Önümüzdeki bölümler çıkmaya devam ettikçe de bu ödüllerin dağıtımının süreceğini de belirten Riot, Arcane için çok özel, Kasım ayı boyunca sürecek bir etkinlik planlıyor!

İlk iki kısmın yayınlanışından kısa bir süre sonra neredeyse tüm takipçiler bu altı bölümü hızlı bir şekilde izledi. Eğer ilk altı bölümü izlediyseniz ve son üç bölümü bekliyorsanız çok da fazla beklemeyeceksiniz! Arcane 3.Kısım 20 Kasım‘da bizlerle olacak. İlk iki kısımda şahit olduğumuz tüm olaylar neticeye kavuşacak ve yine birbirinden heyecanlı sahneler izleyeceğiz!

7, 8 ve 9.bölümün yayınlanacağı bu son kısım 20 Kasım tarihinde yayınlanacak ve yıllardır üzerinde çalışılan Riot Games animasyon dizisinin ilk sezonu bizlere veda edecek!


İlginizi Çekebilir!

G2, takımın ana koçu GrabbZ ve baş analisti Duffman ile yollarını ayırdı

8 yaşından beri oyun oynayan, esporla tanıştıktan sonra hayatı değişen bir insan. 10 yıllık League of Legends oyuncusu. Bilgisayar mühendisi.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL