Connect with us

Arena of Valor

Arena of Valor Kış Festivali Haritası geliyor!

Antaris Savaş Alanı karlarla kaplanıyor!

Arena of Valor Kış Haritası

Arena of Valor Kış Festivali Haritası geliyor!

Sevilen mobil MOBA türündeki oyunlardan Arena of Valor, ilerleyen günlerde yeni bir güncelleme almaya hazırlanıyor. Kış teması ile süslenecek oyunda Antaris Savaş Alanı karlarla kaplanacak!

MOBA türündeki oyunlarda dengeyi sağlayabilmek adına neredeyse her hafta güncellemeler geldiğini görüyoruz. Şampiyon, eşya dengelemelerinin yanı sıra dönemsel olarak farklı etkinlikler de oyuna eklenebiliyor. Bu adım hem oyunu güncel tutmak hem de oyuncuları oyuna bağlayabilmek adına atılan sağlam bir adım. AoV geliştiricileri de kışın gelişini kutlamak adına en çok oynanan harita olan Antaris Savaş Alanı’nı karla kaplayacak!

Günden güne popülerliği artan mobil oyun sektöründe AoV’nin payı çok büyük. Yaptıkları reklam kampanyaları, bilinen oyuncu ve yayıncılarla gerçekleştirilen birliktelikler sayesinde popülerliği de gitgide artan bir oyun. Oyun içerisinde de şampiyon ve oynanış çeşitliliği ile oyuncularına geniş yelpazeli bir deneyim sunuyor.

Siz de karlarla kaplı bir AoV deneyimi yaşamak istiyorsanız hemen oyunu telefonunuza ücretsiz indirip yeni bir oyuna girebilirsiniz!


İlginizi Çekebilir!

PUBG MOBILE X ARCANE: BARIŞ G ve Mezarcı ile Erangel: Ayna Dünyası’nı keşfetmeye hazır mısın?

8 yaşından beri oyun oynayan, esporla tanıştıktan sonra hayatı değişen bir insan. 10 yıllık League of Legends oyuncusu. Bilgisayar mühendisi.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Arena of Valor