Connect with us

Oyun

Arena of Valor: Yeni Çağ Ramazan Ayı etkinlikleri başlıyor

AoV, 2022 yılı Ramazan Ayı boyunca oyuncularına çeşitli yerel etkinlik ve içerikler sunuyor.

Arena of Valor: Yeni Çağ Ramazan Ayı etkinlikleri başlıyor

Yapılan son açıklamalara göre dünyanın en çok oynanan mobil MOBA oyunlarından Arena of Valor: Yeni Çağ veya kısaltılmış adı ile AoV, 2022 yılı Ramazan Ayı boyunca oyuncularına çeşitli yerel etkinlik ve içerikler sunuyor olacak.

Arena of Valor: Yeni Çağ, Ramazan ayını oyun içi etkinliklerle kutluyor. Nişancı sınıfının önemli karakterlerinden olan Tel’annas için Ramazan ayına özel bir kostüm tasarlandı. Ayrıca Ramazan ayı boyunca sürecek olan oyun içi etkinlikler ve sürprizler de oyuncuları bekliyor. 

Arena of Valor: Yeni Çağ’da Türkiye’ye özel Selçuklu kostümü

Tasarladığı özel kostümlerle oyuncuların beğenisini kazanan AoV, çok talep edilen bir kostümü daha oyuna ekliyor. Güçlü bir savaşçı olan Riktor için Selçuklu döneminden esinlenilen bir kostüm tasarlandı.

Turkuaz renginin ağırlık verildiği ve özel kayı sembolü ile ay yıldız desenlerinin bulunduğu kostümün yanı sıra oyunda Selçuklu dönemine ait zırh, kurt kafası desenli kılıç ve hançer gibi detaylar yer alıyor. 

Selçuklu dönemine ait Riktor kostümüne ek olarak oyuncuları yeni bir sürpriz daha bekliyor. Tamamen Selçuklu döneminden esinlenilerek özel olarak bestelenen müzik, Nisan ayının sonlarına kadar oyun içinde çalacak.

Arena of Valor Ramazan ayı etkinlik takvimini aşağıda görebilirsiniz.

Arena of Valor: Yeni Çağ Ramazan Ayı etkinlikleri başlıyor


İlginizi Çekebilir:

Galakticos VALORANT takımının yeni koçu RydeN, Playerbros’a konuştu

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Oyun