Connect with us

Oyun

Suicide Squad: Kill The Justice League çıkış tarihi ertelendi

Oyunun ertelenme nedeni belirtilmedi

Suicide Squad: Kill The Justice League çıkış tarihi ertelendi

Rocksteady Games tarafından geliştirilen aksiyon- macera oyunu Suicide Squad: Kill The Justice League çıkış tarihi 2023 yılına ertelendi. Stüdyonun yaratıcı direktörü ve kurucularından biri olan Sefton Hill, Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada oyunun önümüzdeki yılın bahar aylarında çıkış yapacağını açıkladı. Öte yandan Suicide Squad: Kill The Justice League’in ertelenme sebebi net bir şekilde belirtilmedi.

2022 yılında piyasaya sürülmesi beklenen Suicide Squad: Kill The Justice League’in ertelenme nedeninin COVID olabileceği tahmin ediliyor. Stüdyonun belirttiğine göre bu bir yıllık ek zaman oyundaki mevcut eksikleri kapatmak ve oynanışı geliştirmek için kullanılacak.

Üçüncü şahıs aksiyon-nişancı oyunu Suicide Squad: Kill The Justice League oyununda kafalarına zorla bomba yerleştirilmiş dört süper kötü dünyanın en güçlü ekibi olan Justice League’i öldürmeye çalışacak. Amanda Waller’ın yönlendirmesiyle intihar timi DC evreninin en popüler karakterleri Batman, Superman, Aquaman, Wonder Woman gibi karakterlerle savaşacak.

Sefton Hill tarafından yapılan açıklama şu şekilde:

”Suicide Squad: Kill The Justice League’i Bahar 2023’e ertelemek için zor bir karar aldık. Gecikmenin sinir bozucu olduğunu biliyorum fakat bu zamanı elimizden gelenin en iyisini yapmak için harcayacağız. Kaosu Metropolis’e getirmek için sabırsızlanıyorum. Sabrınız için teşekkürler.”

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Oyun