Connect with us

Oyun

Nintendo, mobil RPG Dragalia Lost’u piyasadan kaldırılıyor

Nintendo, oyunu yıl içerisinde mağazalardan kaldıracağını açıkladı.

Nitendo, mobil RPG Dragalia Lost'u piyasadan kaldırılıyor

Nintendo markası altında 2018 yılının Eylül ayında piyasaya sürülen ilk mobil rol yapma ve aksiyon oyunu Dragalia Lost, yıl içerisinde mağazalardan kaldırılacak.

Nintendo tarafından yapılan açıklamaya göre Temmuz ayında oyunun ana hikayesi tamamlandıktan sonra sevilen oyun için destek kesilecek ve sevilen RPG oyunu mobil piyasalara veda edecek.

Son güncellemesini 31 Mart tarihinde alacak oyunun tam olarak ne zaman mağazalardan kaldırılacağına dair bilgi verilmedi. Çıkış yaptıktan 1 yıl içerisinde Nintendo‘nun en çok gelir getiren 2. mobil oyunu olan Dragalia Lost toplamda 106 milyon dolar hasılat yapmayı başarmıştı.

Nintendo’dan Dragalia Lost açıklaması

”Dragalia Lost ana hikayesinin, 2022 yılının Temmuz ayında, uzun süredir devam eden hikayesine son ve doruk noktası  olan 26. bölümün ikinci kısmıyla sona ermesi planlanıyor. Ana hikaye sona erdikten bir süre sonra oyun için vereceğimiz destek kesilecek. Hizmet sonu takvimiyle ilgili daha fazla ayrıntı önümüzdeki tarihlerde paylaşılacak.

Dragalia Lost ekibi olarak oyun piyasaya sürüldükten bu yana Dragalia Lost’a olan sevginiz ve desteğiniz için geçmişteki ve şimdiki tüm oyuncularımıza ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. Oynamaya başladığınız andan itibaren oyunla ilgili deneyiminizden keyif almış olmanızı içtenlikle umarız ve zaman izin verdiği sürece bunu devam ettirmenizi sağlamak için çaba göstereceğiz.”


İlginizi Çekebilir: 

Ses getiren Peak Games reklamı davası sona erdi

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Oyun