Connect with us

Espor

Asya’nın en büyük espor yayın merkezi TJ Sports tarafından açıldı

3,550 metre kare ve birçok stüdyoya sahip… #LPL

Asya’nın en büyük espor yayın merkezi TJ Sports tarafından açıldı. Esports Insider’da yer alan habere göre, yakın dönemde LPL sahnesinin ve uluslararası organizasyonların bir numaralı espor yayın merkezinden olacak bu alan Çin’de espor meraklılarının karşısına çıktı.

Ev sahibi ve deplasman uygulamasının başlamasının ardından LPL ekipleri için yolculuklar başladı. 6 mekanın organizasyon kapsamında değerlendirilmesi ve aynı anda birden fazla maçın canlı yayınlanabilmesi için yeni projeler üreten TJ Sports, yüksek kalitede yayınlar sunan ve uluslararası etkinliklere de yayın desteği sağlayacak olan espor yayın merkezini açtı.

3,550 metre kare ve birçok stüdyoya sahip

Jing’an, Şangay’da yer alan bu espor merkezi 3,550 metre karelik yayın alanına sahip. 5 stüdyo, 5 yayın odası ve espor için hazırlanmış birçok odaya sahip olan bu alan, yayınlarına başladıktan sonra LPL maçları ile karşımızda olacak. Ayrıca canlı yayınlardaki kullanıcı deneyimini artırmak için de yeni yollar üretmesi beklenen TJ, bu anlamda da birçok yenilik ile sihirdarların karşısına çıkacak gibi duruyor.

Mercedes Benz, Nike, KFC, Alienware, DXRacer, Intel ve Harbin Brewery gibi TJ Sports’da LPL 2019 Yaz Sezonu’nun partnerleri arasında yer alıyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KAÇIRMAYIN

Espor